Traģēdija, ko varēja novērst? Kokneses pusē mīklainos apstākļos dzīvību zaudē vīrietis

2 komentāri
Traģēdija, ko varēja novērst? Kokneses pusē mīklainos apstākļos dzīvību zaudē vīrietis

Traģisks notikums pagājušās nedēļas izskaņā piemeklēja Rīteru ciematu Klintaines pagastā. Dienas vidū viens no kaimiņiem izskatījās novārdzis un nevesels, tāpēc apkārtējie izsauca mediķus. Diemžēl, vīrietis kategoriski atteicās no aprūpes slimnīcā. Pāris stundas vēlāk, viņa dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks un sirmais kungs liesmās gāja bojā. Vietējie pauž aizdomas, ka kaimiņu piemeklējis insults.

Kokneses pusē nelielajā ciematā Rīteri piektdien vēl nenoskaidrotos apstākļos gāja bojā kāds aptuveni 70 gadus vecs vīrietis. Satraucošie notikumi aizsākās ap vieniem dienā. Kaimiņi, ieraudzījuši pensionāru grīļodamies savā dārziņā, skaidri zināja, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā. Sirmā kunga veselības stāvoklis nebija labs un līdzcilvēki izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Vīrietis atteicās doties līdzi mediķiem uz slimnīcu, jo uzskatīja, ka ar viņu nekas slikts nenotiks. Pensionārs pēc tam centās turpināt savas ikdienas gaitas.

Pāris stundas vēlāk kaimiņi pamanīja, ka pensionāra dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks. Diemžēl, brīdī, kad ieradās operatīvie dienesti, sirmā kunga dzīvību vairs nebija iespējams izglābt.

Kaimiņa līķi aizveda, bet vietējie palika pagalmā savā starpā spriest, vai būtu varējuši traģēdiju novērst. Apkārtējie nonāca pie secinājuma, ka ar varu piespiest kaimiņu doties uz slimnīcu tomēr nevarēja neviens, un šoreiz līdzcilvēki bija darījuši lietas labā visu, ko spēja.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā