Traģēdija Lielaucē: nenodzēsts izsmēķis izraisa ugunsgrēku, kurā bojā iet pensionārs

1 komentārs
Traģēdija Lielaucē: nenodzēsts izsmēķis izraisa ugunsgrēku, kurā bojā iet pensionārs
PAULA ČURSKTE, LETA

Par savu pensionēto kaimiņu, kas jau ilgstoši nebija spējīgs parūpēties par savu drošību un veselību, uztraukušies bija daudzdzīvokļu ēkas iemītnieki Lielaucē. Vīrietis smēķēja un dzēra alkoholu dzīvoklī, riskējot ar ugunsnelaimi teju ik dienu. Svētdien notika nelabojamais un paša izraisīts ugunsgrēks laupīja viņa dzīvību.

Lielaucē jau pāris gadus “Niedrās” dzīvoja kāds vientuļš pensionārs. 70 gadus vecais vīrietis maz komunicēja ar kaimiņiem un pārsvarā uzturējās savā dzīvoklī trešajā stāvā kopā ar savu balto suni. Vietējie stāsta, ka kaimiņš bieži bija reibumā, par ko apkārtējie cilvēki jau iepriekš uztraukušies.

Par spīti kaimiņu raizēm un nemitīgajiem atgādinājumiem par bīstamību, svētdienas vakarā notika nelaime, par ko neviens no “Niedru” iedzīvotājiem vairs nebrīnās. Ap plkst. 20.00 no pensionāra dzīvokļa logiem sāka velties dūmi. Auces ugunsdzēsēju brigādes steidzās uz adresi un darīja, ko varēja, lai glābtu piedūmoto telpu iemītniekus.

Baltais suns izskrēja pats, taču viņa saimnieku glābējiem uzmeklēt bija grūti. Diemžēl vīrietis indīgajos dūmos zaudēja dzīvību. Viņu atrada guļam uz mēbelēm. Rūpes par pensionāra mājdzīvnieku uzņēmās kaimiņi no otrā stāva, kas solīja par suni labi parūpēties.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā