Traģēdija Iecavā – mājā eksplodē gāzes baloni, ir viens bojāgājušais

Komentāri

Gāzes balona eksplozija Iecavā izraisa postošu ugunsgrēku. Ir ziņas arī par vienu bojāgājušo, informē “Degpunktā”.

Pamatīgas liesmas un dzirksteļu salūts piektdien pēc plkst. 16.00 bija vērojams Bauskas šosejas malā Iecavas pilsētas sākumā. Tur uzliesmojis kāds divstāvu nams. Ēkā bijuši cilvēki. Daži evakuējušies paši, viena sieviete izglābta un ir sveika un vesela, vēl viens cietušais nonācis slimnīcā, bet viens vīrietis gājis bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas dzēšanas darbos bija jāievēro īpaša piesardzība, jo no iedzīvotājiem saņemta informācija par telpās esošiem 12 gāzes baloniem. Patiesībā gan izrādījās, ka tie ir tikai četri, no tiem eksplodēja trīs.

Vēl piektdienas vakarā notikuma vietā strādāja policijas eksperti, un pastāv aizdomas, ka ugunsgrēks izcēlies elektrības īssavienojuma dēļ vai arī nevērīgi ar uguni rīkojušies mājas iedzīvotāji, kuriem esot paticis regulāri un lielos daudzumos lietot alkoholu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl