Komentāri

Gāzes balona eksplozija Iecavā izraisa postošu ugunsgrēku. Ir ziņas arī par vienu bojāgājušo, informē “Degpunktā”.

Pamatīgas liesmas un dzirksteļu salūts piektdien pēc plkst. 16.00 bija vērojams Bauskas šosejas malā Iecavas pilsētas sākumā. Tur uzliesmojis kāds divstāvu nams. Ēkā bijuši cilvēki. Daži evakuējušies paši, viena sieviete izglābta un ir sveika un vesela, vēl viens cietušais nonācis slimnīcā, bet viens vīrietis gājis bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas dzēšanas darbos bija jāievēro īpaša piesardzība, jo no iedzīvotājiem saņemta informācija par telpās esošiem 12 gāzes baloniem. Patiesībā gan izrādījās, ka tie ir tikai četri, no tiem eksplodēja trīs.

Vēl piektdienas vakarā notikuma vietā strādāja policijas eksperti, un pastāv aizdomas, ka ugunsgrēks izcēlies elektrības īssavienojuma dēļ vai arī nevērīgi ar uguni rīkojušies mājas iedzīvotāji, kuriem esot paticis regulāri un lielos daudzumos lietot alkoholu.

Foto

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl