Teikā kāda iedzēruša kunga dzīvoklī aizdegas dīvāns; aculiecinieks novērš traģēdiju

1 komentārs

Nestrādāt, dzīvot normālā dzīvoklī, dzert, pīpēt un “izklaidēties” – ir jābūt ļoti turīgam cilvēkam, lai varētu atļauties šādas “vaļības”, un daudziem, par laimi, ir darbs, kas mobilizē un attur no atkarībām. Kāds vīrietis ceturtdien Rīgā Teikas pusē pierādīja, ka darbs nav vilks un mežā neaizbēgs. Viņaprāt, labāk darba dienas vidū piedzerties un kaut ko aizdedzināt.

Ja ceturtdienas rītā, ap plkst. 11,00 Teikā vai Šmerlī redzējāt vairākas ugunsdzēsēju brigādes, kas, sirēnām skanot, aiztraucās Juglas virzienā, visticamāk, vīri tobrīd bija ceļā uz Brīvības gatves 418. namu, kur, pēc aculiecinieku teiktā, kādā augšstāva dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsējs atklāj, ka tur dzīvojošais kungs nav īsti sapratis, kas notiek, jo, lai arī pastaigājies turpu šurpu pa telpu, taču nav neko darījis, lai apdzēstu degošo dīvānu. Par laimi, liesmas vēl nebija paspējušas izplatīties, tādēļ to apslāpēšanai bija vajadzīgs vien acumirklis.

Tā kā šoreiz nelaime pamanīta laikus, mediķi secinājuši, ka vīrieša veselībai nekādas briesmas nedraud un viņš varēja atgriezies savā dzīvoklī. Īsi pēc notikušā notikuma vietā sastopam arī nama pārvaldnieci, kura, uzzinot par nelaimi, steigšus ieradusies Brīvības gatvē.

Dzīvoklis, kurā notika ugunsgrēks, ir privātīpašums, tādēļ vismaz šobrīd nama pārvaldniece nezina, kā risināt šo situāciju. Ziņa par šīs dienas notikumiem nodota arī likumsargiem, pēc kuru atzinuma par ugunsgrēka izcelšanās iemesliem varēs lemt, vai kā vērsties pret mitekļa saimnieku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl