Teikā kādā daudzstāvu mājas pagalmā aizdegas atkritumu kaudze

0 Komentāru

Ūnijas ielā vairāku namu vecākie jau kādu laiku cīnās par sava pagalma pārbūvi, lai novērstu sasāpējušos problēmu. Proti, daži cilvēki ir ierīkojuši nelegālu izgāztuvi kādā nostūrī, lai nebūtu jāmaksā par atkritumu izvešanu. 3. augustā drazas un vecās mēbeles pēkšņi aizdegās, radot bīstamu situāciju apkārtnes iedzīvotājiem, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 14.00 Teikas apkaimē sāka degt nelegāla izgāztuve, kas atrodas starp Ūnijas ielas daudzdzīvokļu ēkām. 24. nama pārstāvis Jevgēnijs, redzot ugunsgrēku, kļuva visai nikns. Viņš jau izsenis cīnās, lai cilvēki aiz sevis neatstāj ”šmuci”, bet tagad kāds atkritumus vēl esot aizdedzinājis.

“Tikai divu dienu laikā tur ir parādījušies lielgabarīta atkritumi – skapji, dīvāni. Varbūt kāds gāja smēķēt, bet varbūt arī speciāli aizdedzinājis,” stāsta ”Ūnijas 24” valdes loceklis Jevgēnijs.

Arī Silvestrs uzskata, ka nelaime radusies cilvēku neuzmanības vai ļaunprātības dēļ.

“Tur stāvēja vecas mēbeles un riepas. Cik es te garām vienmēr staigāju, tik redzu, ka tur mētājas dīvāni, mēbeles. Kāds noteikti aizdedzināja. Tā nevar būt, ka aizdegās pašas no sevis,” skaidro apkaimes iedzīvotājs Silvestrs.

Tiesa, pagaidām nav zināms, kāds bija ugunsgrēka iemesls. Tas varbūt bija elektrības vadu īssavienojums telekomunikāciju uzņēmuma ”Tet” būdā, kas atrodas tieši blakus izgāztuvei.

“Kāpēc tad kastē no iekšpuses dega? Te ir vairākas versijas. Viņš demontē ārā to plastmasu, tad, visticamāk, no iekšpuses kaut kas ir aizdedzināts. Gan jau tālāk sazināsies ar “Tet” un tad runās,” pārliecināts ir kaimiņš Artūrs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visai ātri tika galā ar apdraudējumu, un dežurējošo mediķu brigādei nevienam palīdzība nebija jāsniedz. Noskaidrot, kāpēc un kur izcēlās liesmas, tagad ir policijas uzdevums.

0 Komentāru