“Tas viss skopuma dēļ!” Ugunsgrēkā Mālpils novadā sadeg 60 gadus vecs vīrietis

0 Komentāru
“Tas viss skopuma dēļ!” Ugunsgrēkā Mālpils novadā sadeg 60 gadus vecs vīrietis

Sestdien ap plkst. 9.00 Mālpils novada Sidgundā kādā nomaļā privātmājā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas pamanīja cilvēki, kas tobrīd devās uz tuvējo veikalu un izsauca ugunsdzēsējus. Atbrauca divas autocisternas, un ar to pietika, lai liesmas trīs stundu laikā apdzēstu.

Diemžēl krāsmatās atrasts kāda aptuveni 60 gadus veca vīrieša līķis.

Vietējie saka, – tas viss skopuma dēļ. Vīrietis regulāri sūdzējies, ka virtuves krāsns ir katastrofālā stāvoklī. Nauda remontam saimniekam bijusi, viņš to 50 eiro banknotēs glabājis ledusskapja saldētavā, taču tērējis tikai alus un cigarešu iegādei.

Kas pēc vīrieša bojāejas notiks ar īpašumu, šobrīd nav skaidrs, jo tas īsti nepiederēja nelaiķim, bet gan viņa draugam, kurš jau pirms kāda laika blakus mājas šķūnītī padarījis sev galu.

Paziņa saka, – labi, ka kāds parūpējies par abiem ķēdes suņiem, citādi tie nomirtu badā. Nav zināms, kurš, bet acīmredzot kāds dzīvniekus paņēmis pie sevis.

Savukārt, ja krāsmatām un zemei neuzradīsies legāli mantinieki vai arī tie no īpašuma atteiksies, tas agrāk vai vēlāk nonāks pašvaldības īpašumā, un arī tā sakopšana tad guls uz Mālpils novada domes pleciem.

0 Komentāru