Komentāri

Kamēr trešdienas vakarā lielākajā daļā Latvijas sniga sniegs un pūta stiprs vējš, atnesot pirmās ziemas noskaņas, Talsu pusē izcēlās paaugstinātas bīstams ugunsgrēks, kura dzēšanas darbus apgrūtināja tieši laikapstākļi.

Īpašnieku divus gadus ilgiem centieniem atjaunot nopirkto māju Ģibuļu pagastā dažu stundu laikā pieliek punktu liesmas. Neilgi pirms desmitiem vakarā blakus namā dzīvojošie pamanīja, ka kaimiņu nams deg.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji ar liesmām cīnījās vairāk nekā četras stundas. Pūta stiprs vējš, kas radīja apdraudējumu blakus esošajām mājām.

 

Māris Pētersons
Valsts policijas Talsu iecirkņa priekšnieks

Par šo māju mēs Talsu iecirknī esam uzsākuši kriminālprocesu, ņemot vērā, ka ir aizdomas par to, ka, iespējams, ugunsgrēks izcēlies ļaunprātīgi.

Ugunsgrēka dzēšanas laikā tika atrasti vairāki iepakojumi ar patronām, bet, ņemot vērā, ka mājas īpašniekam ir izsniegta šaujamieroču atļauja, tika konstatēti pārkāpumi par munīcijas glabāšanu.

Talsu iecirknī uzsākta administratīvā lietvedības par šo faktu.

Cik daudz munīcijas mājā glabājās, policijas darbinieks neatklāj, bet, tā kā īpašuma saimnieks ir mednieks, patronu skaits esot atbilstošs cilvēka nodarbei.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl