Komentāri

Kamēr trešdienas vakarā lielākajā daļā Latvijas sniga sniegs un pūta stiprs vējš, atnesot pirmās ziemas noskaņas, Talsu pusē izcēlās paaugstinātas bīstams ugunsgrēks, kura dzēšanas darbus apgrūtināja tieši laikapstākļi.

Īpašnieku divus gadus ilgiem centieniem atjaunot nopirkto māju Ģibuļu pagastā dažu stundu laikā pieliek punktu liesmas. Neilgi pirms desmitiem vakarā blakus namā dzīvojošie pamanīja, ka kaimiņu nams deg.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji ar liesmām cīnījās vairāk nekā četras stundas. Pūta stiprs vējš, kas radīja apdraudējumu blakus esošajām mājām.

 

Māris Pētersons
Valsts policijas Talsu iecirkņa priekšnieks

Par šo māju mēs Talsu iecirknī esam uzsākuši kriminālprocesu, ņemot vērā, ka ir aizdomas par to, ka, iespējams, ugunsgrēks izcēlies ļaunprātīgi.

Ugunsgrēka dzēšanas laikā tika atrasti vairāki iepakojumi ar patronām, bet, ņemot vērā, ka mājas īpašniekam ir izsniegta šaujamieroču atļauja, tika konstatēti pārkāpumi par munīcijas glabāšanu.

Talsu iecirknī uzsākta administratīvā lietvedības par šo faktu.

Cik daudz munīcijas mājā glabājās, policijas darbinieks neatklāj, bet, tā kā īpašuma saimnieks ir mednieks, patronu skaits esot atbilstošs cilvēka nodarbei.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl