“Tādu nāvi es nevienam nenovēlu!” Gruzdošu mantu kaudzē Jaunolainē glābēji atrod pārogļojušos pensionāri

1 komentārs
“Tādu nāvi es nevienam nenovēlu!” Gruzdošu mantu kaudzē Jaunolainē glābēji atrod pārogļojušos pensionāri

Trešdien Jaunolainē pēc ugunsgrēka kādā savrupmājā atrasts 81 gadu vecās pensionāres Ineses līķis. Šobrīd viņas bojāeju var saukt par mīklainu vai pat mistisku. Ēkā uguns plosījusies divas dienas, bet pats nams nav nodedzis.

Savukārt sieviete esot atrasta pilnībā sadegusi bez atsevišķām ķermeņa daļām, un vēl šodien tās braukuši meklēt policisti kopā ar ugunsdzēsējiem.

Kaimiņiene šausta sevi, ka vajadzēja vasarā palīdzēt Ineses kundzei savest kārtībā krāsni. Sieviete paļāvusies, ka sociālais dienests šādas problēmas risina. Šobrīd vairāki apstākļi norāda uz to, ka tieši bojājums apkurē izraisījis šo nelaimi.

Kaimiņiene izsaka pateicību bojāgājušajai sievietei par neizsīkstošu draudzību, un jācer, ka Ineses kundze nebija noskaņota uz pašnāvību. Arī šādu bojāejas iemeslu, protams, tagad nevar izslēgt.

Līdz ar šo traģēdiju izmeklētājiem gan vēl jāskata versija par slepkavību, jo tieši ar uguni visvieglāk slēpt nozieguma pēdas. Taču bieži vien, tīši dedzinot, viss, kam jānodeg, nemaz tā īsti postā neaiziet.

1 komentārs