“Tādas liesmas bija, ārprāts!”; tikai pēc diennakts izdodas likvidēt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Suntažos

0 Komentāru

Ugunsdzēsības un glābšanas dienests šodien pēc pulksten trijiem dienā likvidēja plašo ugunsgrēku kokzāģētavā SIA “Upeslīči” Suntažos. Darbs bija apjomīgs un prasīja lielus resursus. Divi cietušie ugunsdzēsēji vakar tika nogādāti slimnīcā ar smagiem ievainojumiem.

Suntažos vairākas ugunsdzēsēju brigādes šodien dienas pirmajā pusē joprojām centās likvidēt apjomīgo ugunsgrēku, kas izcēlās vietējās kokapstrādes uzņēmumā, vakar, pēc vieniem dienā. Ciema iedzīvotājs Jurģis bija klāt brīdī, kad liesmas sāka plesties plašumā. Vīrietis ugunsgrēku apraksta kā lielāko, ko jebkad redzējis.

“Es izgāju ārā ar mazbērniem un redzēju, ka ap diviem viss jau dega. Baigi melni dūmi, tādas liesmas bija, ārprāts,” stāsta Suntažu iedzīvotājs Jurģis.

Kad ieradās ugunsdzēsēju brigādes, liesmu platība bija sasniegusi 1400 kvadrātmetrus. Dzēšanas darbu laikā, kad divi no glābējiem atradās degošajā ēkā, virs viņiem sabruka dzelzsbetona konstrukcijas. Viens no vīriem tika iespiests un arī otrs guva nopietnus ievainojumus.

Dienesta kolēģi cietušos ugunsdzēsējus atsvabināja ar hidraulisko instrumentu palīdzību un mediķi vīrus nekavējoties nogādāja slimnīcā. Ķeipenes posteņa komandieris, kuram šodien “Degpunktā” jautāja par vakardien notikušo, pagaidām neuzņemas spriest, kāpēc notika nelaimes gadījums, jo nestrādāja notikuma vietā.

“Tajā brīdī notika dzēšanas darbi tieši no ēkas iekšpuses, jo no ārpuses tur piekļūt degšanas perēkļiem nebija iespējams. Sīkāk es nevarēšu pateikt, jo to izvērtēja glābšanas darbu vadītājs un viņa lēmumu es nevaru šobrīd komentēt. Ja es būtu uz vietas un redzētu, zinātu, kā tur viss notiekās un notikās, tad es jums varētu kādu komentāru šajā jautājumā izstāstīt,” norāda VUGD Ķeipenes posteņa komandieris Jānis Mandelis.

Posteņa komandieris atzīst, ka ugunsgrēks, visticamāk, izcēlās kādā no ražošanas ierīcēm, notiekot elektrības īssavienojumam.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Ķengaragā taisnā ceļa posmā notikusi savāda automašīnu avārija

Purvciemā neuzmanības dēļ kāds pensionārs pakļūst zem trolejbusa

Nepieskatīts suns sakož policijas darbinieci

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jēkabpilī pazudis attēlā redzamais vīrietis; ģimene lūdz palīdzību meklēšanā