“Tāda “flamme”, ka ārprāts!” Ugunsgrēks Torņakalnā noposta šķūni, automašīnu un motociklu

0 Komentāru
“Tāda “flamme”, ka ārprāts!” Ugunsgrēks Torņakalnā noposta šķūni, automašīnu un motociklu
DEGPUNKTĀ

Svētdien, 9. februārī, Torņakalnā izcēlies ugunsgrēks, kurā bija aizdedzies kāds piemājas šķūnītis.

Ugunsgrēks sasniedza ievērojamu platību, pirms ieradās ugunsdzēsēji, un tajā sadega transportlīdzekļi, kas iepriekš bija labā darba kārtībā.

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, kāda ģimene Torņakalnā jau ilgstoši apmetusies uz dzīvi privātmājā ar plašu pagalmu, kurā izbūvēta arī saimniecības ēka mantu glabāšanai. Svētdien ap plkst. 17.00 šķūni pārņēma milzu liesmas, kuras pamanīja daudzi apkaimes iedzīvotāji. Tika sacelta trauksme un izsaukti ugunsdzēsēji.

Īpašuma saimnieks nesaprot, kā izcēlās ugunsnelaime, jo pāris stundas iepriekš viņš pats bija pārliecinājies, ka krāsniņā nekas vairs nedeg.

Blakus degošajam šķūnim atradās arī citas būves, un ugunsdzēsēji pamatīgi nopūlējās, lai tās nosargātu. Kad liesmas tika apdzēstas, vietējie sāka spriest, kā gan šķūnis tik ātri varēja aizdegties. Tā īpašnieks uzskata, ka noticis smags noziegums, taču ļaunprāšus viņš pats nav pamanījis.

“Manas domas, ka kāds aizdedzinājis. Protams, pierādījumu man, bet, izskatot lietas būtību, viss uz to ved, ka kāds ir aizdedzinājis,” stāsta šķūņa īpašnieks.

Operatīvie dienesti Tēriņu ielu pameta ap plkst. 19.00. Kopējā ugunsgrēka platība sasniedza 150 kvadrātmetrus, un tajā sadega arī īpašnieku automašīna un motocikls.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru