Svētkos ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks

Komentāri
Svētkos ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks
LETA

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā cilvēks, bet vēl pieci cilvēki cietuši, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Svētdien plkst.18.19 VUGD darbinieki saņēma izsaukumu uz Līvānu novadu, Turku pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 75 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 51 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst.19.15 tika saņemts izsaukums uz Garkalnes novada Bukultiem, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega šķūnis. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dzīvojamā māja 170 kvadrātmetru platībā un šķūnis 30 kvadrātmetru platībā.

Dzēšot ugunsgrēku, cieta divi ugunsdzēsēji. Viens no viņiem guva rokas traumu un tika nogādāts slimnīcā tālākai apskatei. Savukārt otrs, pēc neatliekamās palīdzības mediķu veiktās apskates, turpināja darbu. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst.1.39.

Plkst.00.34 tika saņemts izsaukums uz Tērauda ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ēkas otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas astoņu kvadrātmetru platībā. Izmantojot kāpnes, glābēji no blakus esošā piedūmotā dzīvokļa izglāba četrus cilvēkus un suni. Divi no izglābtajiem nodoti mediķiem pirmās palīdzības sniegšanai.

Plkst.2.22 Kuldīgā, Ēdoles ielā dega vieglā automašīna. Ugunsgrēks likvidēts īsi pirms plkst.3 naktī. Pēc ugunsgrēka dzēšanas mediķu palīdzība bija nepieciešama vienam ugunsdzēsējam. Pēc mediķu veiktās apskates ugunsdzēsējs turpināja darbu.

Kopā vakar dzēsti 43 ugunsgrēki, no tiem 18 bija pērnās zāles dedzināšanas.

Rīgā reģistrēti septiņi, citās republikas pilsētās – seši, bet novados – 12 ugunsgrēki.

VUGD darbinieki piedalījušies 16 glābšanas darbos un saņēmuši astoņus maldinošus izsaukumus.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl