“Strādāja vēlu un iemiga…” Vecpiebalgas pusē ugunsgrēkā savā darbnīcā gājis bojā pensionārs

Pievienot komentāru
“Strādāja vēlu un iemiga…” Vecpiebalgas pusē ugunsgrēkā savā darbnīcā gājis bojā pensionārs
DEGPUNKTĀ

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās uz ugunsgrēku Vecpiebalgas novadā, kas laupīja kāda pensionāra dzīvību.

68 gadus vecais vīrietis bija iemidzis savā darbnīcā, kurā ap plkst. 22.00 izcēlās liesmas. Kad ugunsgrēku pamanīja apkārtējie cilvēki, bija jau par vēlu. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls šobrīd nav zināms.

Zemnieku saimniecības darbinieks vietējiem bija labi zināms kā strādīgs vīrs. Viņš kopā ar sievu netālu no mājas bija ierīkojis darbnīcu bijušajā lopkopības ēkā.

Šonakt vīrietis strādāja vēlu un turpat arī iemiga. Pēkšņi istabā izcēlās postošs ugunsgrēks. Kaimiņiene Mārīte spriež, ka uzdzirksteļojis kāds no elektrības vadiem.

“Varbūt gribēja kaut ko remontēt. Kādreiz te bija kūtis, uztaisīja vienā kūtī, kur bitītes salikt. Nezinu, ko viņš tur tālāk gribēja iztaisīt,” raidījumam “Degpunktā” stāsta Mārīte.

Gulošais vīrietis nespēja pats saviem spēkiem izkļūt no briesmām. Kad ieradās kaimiņu izsauktie ugunsdzēsēji, pensionārs jau bija miris. Tuvējā ciema iedzīvotājs apgalvo, ka vīrieša laulātā par nelaimi uzzināja tikai tad, kad mājā pazuda gaisma.

Darbnīca dega atklātās liesmās 60 kvadrātmetru platībā. Pagāja vairākas stundas, līdz ugunsdzēsējiem izdevās postu lokalizēt. Ceturtdien notikuma vietā strādāja policija.