“Steidzami! Man bail, ka kāds tur augšā nenosmok!” Policisti patruļas laikā pamana ugunsgrēku un steidz glābt cilvēkus

0 Komentāru
“Steidzami! Man bail, ka kāds tur augšā nenosmok!” Policisti patruļas laikā pamana ugunsgrēku un steidz glābt cilvēkus
DEGPUNKTĀ

Naktī uz pirmdienu, 10. februāri, ļaužu pilnā daudzdzīvokļu namā Vecmīlgrāvis izcēlies ugunsgrēks. Šajā situācijā tikai laimīga sakritība glābusi no cilvēku upuriem.

Jau tūlīt redzēsiet, kādos apstākļos nācies strādāt glābējiem, kuri pirmie ieradās palīdzēt degošās ēkas iedzīvotājiem.

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, ap vieniem naktī Vecmīlgrāvja ielās patrulējošie policisti negaidīti ierauti notikumu virpulī – vīri pie kāda daudzdzīvokļu nama nejauši pamanījuši aizdomīgu dūmaku.

Policisti par notiekošo ziņoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), kā arī mediķiem. Vienlaikus policisti nolēma doties iekšā piedūmotajā kāpņutelpā. Turpat – pie degošā dzīvokļa durvīm – policisti sastapušies ar acīmredzami apjukušu un visdrīzāk arī pamatīgi alkohola apreibināt vīru, kurš sēdējis uz kāpnēm neatkarīgi no tā, ka kāpņu telpā bijis grūti elpot.

Līdz ko vīrietis nonācis drošās rokās, policisti metušies atpakaļ kāpņu telpā, lai paglābtu arī pārējos iedzīvotājus.

Dažu minūšu laikā, līdz notikuma vietu sasniedza ugunsdzēsēji glābēji, policistiem no ēkas izdevies evakuēt astoņus cilvēkus. Savukārt vēlāk jau ar glābšanas masku palīdzību no nama izvesti vēl 15 iedzīvotāji.

Par laimi, neviens šajā ugunsgrēkā necieta. Aptuveni stundas laikā ugunsgrēku izdevies likvidēt. Apskatot pirmā stāva dzīvoklī, atklājies, ka tajā izdeguši aptuveni divdesmit kvadrātmetri. Drīz pēc tam iedzīvotājiem ļauts atgriezties mājās, savukārt dzīvokļa saimnieks nonācis Valsts policijas darbinieku rokās.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru