Skrēja pa kāpņu telpu ar benzīna kannu un rokās, draudēja visus nodedzināt – kāds vīrietis Rīgas mikrorajonā grib atriebties visai pasaulei

0 Komentāru

Ceturtdien, 2. jūnijā, asinsstindzinošus mirkļu piedzīvojuši kāda bēdīgi slavena Vecmīlgrāvja nama iemītnieki. Šajā reizē viens no kaimiņiem nolēmis atriebties pasaulei, ņemot talkā benzīna kannu un sērkociņus.

Vēl piektdien Augusta Dombrovska ielas namā jūtams spēcīgs benzīna smārds, kas šeit parādījis pirms dienas, kad viens no mājas iedzīvotājiem sarīkojis pamatīgu jandāliņu un skaļu kliedzienu pavadīts izdemolējis pats savu pirmā stāva dzīvokli.

Ekrānuzņēmumi

Neprātīgo uznācienu viņš noslēdzis, skrienot pa kāpņu telpu ar benzīna kannu rokās un draudot visus nodedzināt.

Lai atrisinātu situāciju, kuras iznākums nebija paredzams, iesaistījās policija. Savukārt aizturētais ļaundaris ar mediķu palīdzību nogādāts psihiatrijas un narkoloģijas klīnikā.

Mediķi domā, ka vīrietis pirms šī “uznāciena” apēdis, iedūris vai uzpīpējis ko apreibinošu.

Vietējie trīsdesmitgadnieku dēvē par Vitju un stāsta, ka arī iepriekš viņš sagādājis gana raižu, piemēram, salietojoties narkotikas un tad pa gaiteni dzenājot rūķīšus. Tā pavadīts jau aptuveni gads.

Vismaz pagaidām Vitja atpūšas hospitālī, un viņa izdemolētā mitekļa durvis ir slēgtas. Savukārt kaimiņi cer, ka notikušais būs pietiekams iemesls, liegt viņam iespēju šeit vēl atgriezties. Ja pēcāk dakteri atzīs, ka bīstamais vīrs tomēr ir pie pilna prāta, domājams, par šo situāciju ieinteresēsies arī Valsts policijas darbinieki, savukārt tas viņam var beigties ar atgriešanos aiz restēm.

0 Komentāru