Komentāri

Ceturtdien, 2. jūnijā, asinsstindzinošus mirkļu piedzīvojuši kāda bēdīgi slavena Vecmīlgrāvja nama iemītnieki. Šajā reizē viens no kaimiņiem nolēmis atriebties pasaulei, ņemot talkā benzīna kannu un sērkociņus.

Vēl piektdien Augusta Dombrovska ielas namā jūtams spēcīgs benzīna smārds, kas šeit parādījis pirms dienas, kad viens no mājas iedzīvotājiem sarīkojis pamatīgu jandāliņu un skaļu kliedzienu pavadīts izdemolējis pats savu pirmā stāva dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Neprātīgo uznācienu viņš noslēdzis, skrienot pa kāpņu telpu ar benzīna kannu rokās un draudot visus nodedzināt.

Lai atrisinātu situāciju, kuras iznākums nebija paredzams, iesaistījās policija. Savukārt aizturētais ļaundaris ar mediķu palīdzību nogādāts psihiatrijas un narkoloģijas klīnikā.

Mediķi domā, ka vīrietis pirms šī “uznāciena” apēdis, iedūris vai uzpīpējis ko apreibinošu.

Vietējie trīsdesmitgadnieku dēvē par Vitju un stāsta, ka arī iepriekš viņš sagādājis gana raižu, piemēram, salietojoties narkotikas un tad pa gaiteni dzenājot rūķīšus. Tā pavadīts jau aptuveni gads.

Vismaz pagaidām Vitja atpūšas hospitālī, un viņa izdemolētā mitekļa durvis ir slēgtas. Savukārt kaimiņi cer, ka notikušais būs pietiekams iemesls, liegt viņam iespēju šeit vēl atgriezties. Ja pēcāk dakteri atzīs, ka bīstamais vīrs tomēr ir pie pilna prāta, domājams, par šo situāciju ieinteresēsies arī Valsts policijas darbinieki, savukārt tas viņam var beigties ar atgriešanos aiz restēm.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl