“Skrēja, nokrita un sadega”; Ventspilī iedzīvotāju klātbūtnē sadeg vīrietis

Šausminošus mirkļus trešdien piedzīvoja Sanatorijas ielas iedzīvotāji Ventspilī. Vakarpusē savas vecās dzīvesvietas pagalmā publiski sadega kāds vīrietis, ko vietējie pazina kā emocionāli nestabilu cilvēku, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Lampa

  Lampa

  Nu nezinu kā kaimiņi varēs sadzīvot ar domu,ka verēja kaut kā palīdzēt,bet neko nedarīja,tik klusībā priecājas,ka "bomžuks"sadeg.Kaut skriet un mēģināt cilvēku apdzēst,tas būtu pirmais,kas jādara.Tur māja pie mājas blakām.Lai vai kāds cilvēks deg,bet tomēr cilvēks.Kurš tagad baros tos kaķīšus?Ko cels nodegušās mājas vietā?Atejas?
 • VISZINIS LV

  VISZINIS LV

  Ugunsdzēsēji atbrauca 5 minūšu laikā. Es dzīvoju netālu no degošās mājas.
 • Надежда Кристапане

  Надежда Кристапане

  Bija ta ka, mes ar viru izvedam suni ara, un sakam just ka kaut kas deg. Mums preti gaja 2 sievietes un pilnigi mierigi mums teica, " tur Sanatorijas iela deg maja, un kliedz cilveks, mes tikko izsaucam atros". Mes bijam pilniga šokā, virs ar jaut jadu virieti kurš ari gaja garam uzreiz saka skriet uz to pusi kur deg lai palidzet ja ir iespeja, kag viņi bija klāt, virietis jau bija pie vārtiem un ar viņiem vienlaicigi atbrauca ātrie. Man bija pilnīgs šoks, ka sievietes varēja tik mierigi stastit par cilvēku, kas deg un kliedz.
 • Maija

  Maija

  Gan jau kadam si vienaldziba naks atpakal un nav teikts ka kads uz savas adas neizjutis ka tas ir sadegt dziva,maitas, kaimini vienmer ir bijusi vienaldziba.
 • Maija

  Maija

  Ka dirsat ka vins skreja, ka,var paskriet jau pus mironis, gandriz jau sadedzis, es esmu ta sadegusa masa, kaiminiem vienmer ir bijis poxuj kas notika maja kad dija dziva mamite
 • Laila Gedvarde

  Laila Gedvarde

  Mediķi dzēsa liesmas no degošā..bet,ko darïja kaimiņi,pirms mediķiem???? :(
  • Aigars

   Aigars

   Kaimiņi stāvēja un skatījās kā cilvēks sadeg.Līdzdalībnieki!Ventspilī laikam cietsirdīgi cilvēki,līdzjūtības nekādas.Galvenais sevi saulītē celt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!