Sirsnīgi… Suns uzticīgi gaida pie mājas, kurā gājusi bojā un nekad neatgriezīsies tās saimniece

7 komentāri

Lai arī kāda nelaime notikusi, mājas mīluļi paliek mums uzticīgi. Kādu neatlaidīgu suni raidījums “Degpunktā” vienu pašu sastapa pie nodegušas mājas Plāņu pagastā, kurā diemžēl gāja bojā viena no mājas iedzīvotājām. Kādi varētu būt iespējamie ugunsgrēka iemesli un kur paliks ķepaiņi?

Pēc vairāk nekā divpadsmit stundu dzēšanas darbiem piektdienas rītā Jaunķepīšu mājās Strenču novadā paveras skumjš skats. Apledojušas krāsmatas, visapkārt izsvaidītas sadzīves mantas un nosalis mājas sargs, kas guļ uz tīrākās drēbju kaudzes un apzinīgi neatstāj savu teritoriju. Ceturtdienas vakarā vienstāva koka mājā, ko suns pieskata, izcēlās ugunsgrēks 200 m² platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēkā bijuši vairāki dzīvokļi, bet patstāvīgi tajā dzīvoja divi cilvēki un viņu četrkājainie draugi. Kur pēc ugunsgrēka palika otrs mājas iedzīvotājs, ugunsdzēsēji nevarēja komentēt, taču ir skaidrs, ka vīrietim nāksies meklēt jaunu mājvietu. Dzīvojamā ēka nopostīta pilnībā.

Par to kādēļ uguns skāris šo māju, pagaidām var vien izdarīt pieņēmumus.

Foto

TOP komentāri

 • Anonīms
  +13 +13 0

  Anonīms

  Es labprāt paņemtu to suņuku uz Blomes pagastu-mums sunītis nomira!
 • latvietis
  +10 +10 0

  latvietis

  Kas notika ar sunīti, kad to atrada? Vai nogādāts patversmē? Kādi vēl ir palikuši nelaimē ķepaiņi - kaķi vai vēl kāds suņuks? Ko dod šie salīdzinājumi ar Hačiko? Kurš normāls cilvēks nezin par fantastisko suņa uzticību?! Glābt vajag dzīvnieciņus un līdz ar poētiskiem salīdzinājumiem informēt lasītājus, kā ir palīdzēts !!! Vienkārši aprakstīt - un atstāt viņus turpat, bezpalīdzīgā stāvoklī, salā - tur jau debesīm jākliedz!!!!!
  GAIDĀM INFORMĀCIJU, KĀDA BIJA RĪCĪBA DZĪVNIEKU GLĀBŠANAI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Sana
  +9 +9 0

  Sana

  Kāds labums,ka uzrakstits,ka suņuks uzticami gaida savu saimnieku,ja nav uzrakstits,ka butu palidzets suņukam šaja situacija.Labak butu sniegta palidziba.Kaut uz patversmi aizvests.Tas ir necilvecigi uzrakstit par uzticamibu,ja paši esam vienaldzigi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl