Sirmgalve Prūšu ielā gūst traumas ugunsgrēkā

0 Komentāru

Rīgā, Prūšu ielā, 1. septembra rītā glābēji tika izsaukti uz ugunsgrēku kādas sirmgalves dzīvoklī, kas, iespējams, izcēlās iedegtu sveču vai mēģinājuma ierīkot ugunskuru dēļ, vēsta “Degpunktā”.

Piecu gadu laikā šī ir trešā reize, kad pie mājas Prūšu ielā 17a mētājas trešajā stāvā dzīvojošās pensionāres sadegušās sadzīves mantas. Šoreiz ugunsgrēks izpletās 15 kvadrātmetru platībā un dzīvokļa saimniece guva apdegumus.

Kaimiņiene stāsta, ka cietusī ir gados vecāka pensionāre, kas nenorēķinājās par mitekli, lai gan pensiju saņēma. Vakar viņai par nemaksāšanu par dzīvokli esot atslēgta elektrība, kā rezultātā viņa, visticamāk, dedzināja sveces un viss aizdegās.

Kaimiņi atceras, ka iepriekšējo reizi ugunsgrēks izcēlies, jo sieviete dedzinājusi gultā papīrus. Kādu laiku viņa esot mitinājusies psihiatriskajā klīnikā, kaut kas “īsti riktīgi” kaimiņienei neesot. Dzīvojot viena pati, laikam neviena piederīgā viņai neesot. Pērn arī ko dedzināja. Citi kaimiņi pat rakstveidā vērsušies, lūdzot šo sievieti izmitināt kur citur – esot bail, mājā savilkti gāzes baloni, ir bažas, ka viss var “uziet gaisā”.

Pie mājas izmestajās sadzīves mantās redzami arī vairāki recepšu medikamentu iepakojumi. Vietējie spriež, ka, iespējams, reizēm sirmgalve aizmirst iedzert zāles, tādēļ uzvedas neadekvāti.

Pirms dažiem gadiem cietusī kādai citai kaimiņienei no pirmā stāva, kura jau esot mirusi, ar cirvi skrējusi virsū.

“Viņu aizveda uz trako māju. Viņa iznāca no dzīvokļa kaila, pateica, es jūs visus mīlu, un viņu savāca. Un pēc nedēļas viņa ir atpakaļ,” stāsta kaimiņš.

“Redziet, kādas viņai tās durvis, kad viņa iet prom, “šleperi” pieliek priekšā. Tagad slimnīcā, nezinu, kas ar viņu būs,” stāsta cita kaimiņiene.

0 Komentāru