Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

0 Komentāru

Kāds dzīvoklis Siguldā, Krišjāņa Barona ielā, bija piepildīts ar dažādām lupatām, burkām, papīriem un citām mantām, kas īpašniecei šķita vērtīgas. Daļa no tām naktī sadega, taču mitekļa saimniece grib atkritumus atgriezt istabās un lūdz apsaimniekotājus netraucēt plānu īstenot, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Raivim gulēšanu, tāpat kā daudziem citiem Krišjāņa Barona ielas iedzīvotājiem Siguldā, izbojāja sprādzienu skaņas otrajā stāvā: “Pamodos no blīkšķiem un uzreiz gāju pie loga skatīties. Gar stikliem pa loga apakšu jau nāca dūmi.”

Pieci cilvēki evakuējās pašu spēkiem un pidžamās gaidīja uz ielas ierodamies palīdzību. Raivis saka, ka, pateicoties ziņotājai, visi, kas bija apdraudēti, paspēja izbēgt no dūmiem: “Kaimiņiene uzskrēja pie manis un teica, lai ņemu dokumentus un eju ārā. Pēc divām līdz trim minūtēm viss bija dūmos un sāka degt ar atklātu liesmu.”

Plkst. 2.40 ieradās pirmā ugunsdzēsēju ekipāža, kas saskārās ar grūtībām novērst liesmu izplatīšanos. Degošais dzīvoklis bija stāvgrūdām piekrauts.

“Ugunsdzēsējiem bija grūti tikt klāt ugunsgrēka perēklim, jo nācās izkrāmēt gandrīz pusi dzīvokļa, lai varētu tikt klāt. Tas ir laika jautājums, lai nodzēstu ugunsgrēku, jo tādā gadījumā ugunsgrēks var izplatīties daudz ātrāk,” skaidro VUGD pārstāvis.

Pirmā stāva iedzīvotāja Rozālija kopā ar mazdēlu palika dzīvoklī un vēroja, kā gar virtuves logu krīt degošas lupatu kaudzes. Pensionārei šķita, ka atkritumu grēdas drīz vien velsies viņas istabā.

“Viņa bija tās lupatas vannas istabā sakrāmējusi. Es domāju, ka drēbju un mantu dēļ izcēlās ugunsgrēks,” min Deniss.

Šodien novērtēt situāciju ieradās arī nama apsaimniekotāji. Izrādās, degušās vannasistabas saimniece viņiem zvanījusi un lūgusi visas apkvēpušās mantas atstāt zālājā. 45 gadus vecā sieviete grasās tās nest atpakaļ uz dzīvokli.

Kaimiņi atklāj, ka viņa strādā par apkopēju vietējā lielveikalā, kur arī daļu priekšmetiem atrod. Apsaimniekotāji, piesaistot sociālo dienestu un varbūt arī policiju, paziņos sievietei konkrētu datumu, līdz kuram pagalms jāatgriež tā sākotnējā izskatā.
0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni