Komentāri

Kāda sieviete aizgāja gulēt, pat nenojaušot, ka ļaundaris tikai to vien gaidīja. Pēc tam notika, kas tāds, ko piedzīvot parasti tikai ļaunākajos murgos…

Gaļinas mājoklim tika noslēgta vienīgā izeja, un tā telpas lēnām piepildās ar kodīgiem, indīgiem dūmiem. Kad sieviete jau bija ieslīgusi dziļā miegā, aizdegās viņas dzīvokļa ārdurvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Gaļina, nenojauš, kas varēja aizdedzināt viņas dzīvokļa durvis:

Es jau atpūtos, jo man gribējās gulēt. Saprotiet, esmu kundze gados. Likos gulēt. Dažkārt gadās, ka es iemiegu, tad atkal pamostos, bet šoreiz ļoti nāca miegs. Es pamodos tikai tad, kad jau durvis bija izlauztas. [to jau paguva izdarīt ugunsdzēsēji – red.] Baiss skats. ”

Nepatīkamākais šajā stāstā ir tas, ka durvis, visticamāk, pašas no sevis neaizdegās, bet kāds mērķtiecīgi tām pielaida uguni. Kas varētu tik nežēlīgi rīkoties, kundzei pagaidām nav ne jausmas. Kaimiņi esot lāga cilvēki, un ienaidnieku viņai neesot.

Sadzīt pēdas vaininiekam sieviete atstāj policijas rokās. Šobrīd galvenais dzīvoklī atjaunot elektrību un pārciest ziemu. Protams, arī cerēt, ka dedzinātājs neatgriezīsies pabeigt iesākto, pirms nonāks aiz restēm.

Foto

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl