Sieviete atstāj vārāmies pusdienas, un dzīvoklī izceļas liesmas

Komentāri

Pirmdien, 25. septembrī, Rīgā, Deglava ielā, aizdedzies kāds dzīvoklis, kurā tā īpašniece bija atstājusi vārāmies pusdienas.

Deglava ielas 51. nama iedzīvotāji pēcpusdienā kāpņu telpā sajutuši deguma smaku, bet ielā esošie cilvēki pamanījuši, ka pa septītā stāva logu nāk dūmi. Nekavējoties izsaukti glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks bijis sākuma stadijā, un ar īpašām grūtībām glābēji nesaskārās, taču kārtējo reizi aicina autovadītāju neatstāt savas automašīnas, kur pagadās.

Policijai tagad pēc ugunsgrēka uzdevums uzmeklēt dzīvokļa saimnieci un veikt pārrunas, jo nākamreiz kaimiņi var nebūt tik acīgi, un šādi ugunsgrēki var radīt ne tikai postošas liesmas, bet arī gāzes noplūdi un eksploziju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl