Sieviete atstāj vārāmies pusdienas, un dzīvoklī izceļas liesmas

Komentāri

Pirmdien, 25. septembrī, Rīgā, Deglava ielā, aizdedzies kāds dzīvoklis, kurā tā īpašniece bija atstājusi vārāmies pusdienas.

Deglava ielas 51. nama iedzīvotāji pēcpusdienā kāpņu telpā sajutuši deguma smaku, bet ielā esošie cilvēki pamanījuši, ka pa septītā stāva logu nāk dūmi. Nekavējoties izsaukti glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks bijis sākuma stadijā, un ar īpašām grūtībām glābēji nesaskārās, taču kārtējo reizi aicina autovadītāju neatstāt savas automašīnas, kur pagadās.

Policijai tagad pēc ugunsgrēka uzdevums uzmeklēt dzīvokļa saimnieci un veikt pārrunas, jo nākamreiz kaimiņi var nebūt tik acīgi, un šādi ugunsgrēki var radīt ne tikai postošas liesmas, bet arī gāzes noplūdi un eksploziju.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl