“Šī ir jau otrā mašīna, kas sadeg pagalmā”; iedzīvotājiem aizdomas par garlaikotu piromānu Olainē

Pievienot komentāru

Nepatīkamu nakti Olainē piedzīvoja kāds jauns puisis, kurš pagalmā Jelgavas ielā novietoja savu darba automašīnu. Pāris stundas pēc riepu pumpēšanas spēkratu pārņēma liesmas, taču nav zināms, kāpēc.

Olainē kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā Jelgavas ielā pāris mēnešu laikā sadedzināti jau divi iedzīvotāju transportlīdzekļi. Liesmas un blīkšķus pagājušajā naktī dzirdēja tuvējās ēkas iedzīvotāji, un, palūkojoties pa logu, viņu priekšā pavērās nepatīkama aina, kas radīja nemieru.

“Mans stāstīja, ka vienos naktī ir savādi trokšņi, gaisma un viņš piecēlies paskatīties, kas notiek. Redzējis, ka ir ugunsdzēsēji un notiek dzēšana. Šī ir jau otrā mašīna, kas sadeg pagalmā,” stāsta vietējā iedzīvotāja Māra.

Degušā “Renault” mikroautobuss lietotājs esot kāds laipns jaunietis no blakus mājas. Māra stāsta, ka viņš itin bieži pagalmā novieto savu darba automašīnu un nekas neliecināja par nelaimes tuvošanos. Daži vietējie izsaka minējumu, ka apkārt staigā garlaikoti piromāni, kas savus mērķus izvēlas haotiski.

Policijā apgalvo, ka “Renault” stūrētājam nav ne jausmas, kā transportlīdzeklis aizdegās, bet kriminālprocess par notikušo nav uzsākts. Pierādījumi, kas liecinātu par ļaunprātību, pagaidām neesot.