Sestdien ļaundari gandrīz nosvilina jūrmalnieku iemīļoto “Kūriņu”

5 komentāri

Priekšvēlēšanu karstums ir sācies burtiskā nozīmē. Kauguros iecienītā krodziņā “Kūriņā”, kura īpašnieks ir viens no Jūrmalas pilsētas domes deputātiem, brīvdienas paviesojās nevēlami ciemiņi ar piromānijas tieksmēm. Proti, iemīļotais “Kūriņš” gandrīz tika nosvilināts līdz ar zemi.

Sestdien agri no rīta saņemot informāciju, ka kafejnīcā ”Kūriņš” ieslēgusies signalizācija, tās īpašnieks Arnis pirmajā mirklī vainoja sievu, kas ar draudzenēm piektdienas vakarā atpūtās krodziņa telpās. Kad pienāca jau otrais brīdinājums, vīrietim bija skaidrs, ka nu gan ir jāsteidz skatīties kas par lietu. Un labi, ka tā. Vēl dažas minūtes un jūrmalnieku iemīļotās atpūtas vietas vairs nebūtu – to būtu nodedzinājuši ļaundari.

“Kūriņa” saimnieks paguvis saskatīt cilvēku siluetus, taču neko vairāk diemžēl ne. Smiltīs bija redzamas dedzinātāju transportlīdzekļu pēdas un bēgot izsviestais nozieguma ierocis.

Foto

Kafejnīca darbojas jau vairāk nekā 23 gadus, un īpašnieks Arnis neuzskata, ka šis būtu kādu konkurentu pirksts, bet gan drīzāk priekšvēlēšanu “kari”.

Kafejnīcas darbība šobrīd turpinās, un bez signalizācijas nu to uzrauga arī apsargi. Ja jums ir zināma informācija, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā, ziņojiet Valsts policijai pa tālruni 110.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl