Satraucoša situācija Rīgas Centrāltirgū: noliktavā izcēlies ugunsgrēks

1 komentārs

Pirmdien rīta pusē glābēji saņēmuši izsaukumu uz Centrāltirgu, kur vienā no nama pagrabiem, iespējams, īssavienojuma dēļ uzliesmoja sadzīves mantas un uguns pārmetās uz griestiem. Šoreiz, pateicoties ugunsdzēsēju pūlēm, ēka nepārvērtās gruvešos.

Vairākās ugunsdzēsēju cisternas, autokāpnes, policisti, kas kuplā skaitā norobežo teritoriju, un apsardzes firmas pārstāvji, kas organizē apmeklētāju kustību un nodrošina kārtību.

Pirmdien notikušais Centrāltirgus teritorijā krasi atšķiras no ikdienas ritma, jo vienā no tirgus ēkām tās pagrabstāvā bija izcēlies ugunsgrēks. Visi darbinieki, kuri atradās uzliesmojuma tuvumā, nekavējoties evakuējās.

Viens no viņiem bija Dzintars – viņš, ierodoties noliktavā, kur ir arī viņa darba vieta, ieraudzīja dūmus. Viena no versijām ir, ka noticis īssavienojums.

Pagrabā dega sadzīves mantas. Šoreiz liesmas nepaspēja sasniegt bīstamas platības, taču tik un tā lika apkārtējiem uztraukties. Ņemot vērā ugunsgrēka specifiku, glābēji lietā lika arī tehniku, kas nodrošināja telpu vēdināšanu. Ugunsgrēks tika likvidēts nepilnu četru stundu laikā, jo pagrabstāvā atradās sarežģītas komunikācijas, un, par laimi, šajā incidentā cietušo nav.

1 komentārs