“Sapratu, ka tas ir mans “Mercedes”, un momentā skrēju lejā!” Tomsona ielā nodedzināti trīs auto

Pievienot komentāru
“Sapratu, ka tas ir mans “Mercedes”, un momentā skrēju lejā!” Tomsona ielā nodedzināti trīs auto
Foto: no Kintijas Venskovičas "Facebook" profila

3. maijā pirms plkst. 2 pie Rīgas 1. Medicīnas koledžas dienesta viesnīcas Tomsona ielā nenoskaidrotos apstākļos pilnībā nodegusi automašīna “Mercedes”, bojājumi radīti arī līdzās esošiem diviem citiem transportlīdzekļiem.

“Viss notika tieši pretī dienesta viesnīcas ieejai, uzraudze ieraudzīja un izsauca ugunsdzēsējus, bet pati pamodos tikai pēc tam – no trokšņa, it kā metālu dauzītu,” notikušo portālam “Skaties.lv” atstāsta nosvilinātā “Mercedes” īpašniece.

“Par to, ka deg mana automašīna, sapratu tikai pēc saņemtas ziņas telefonā. Sapratu, ka tas ir mans “Mercedes”, un momentā skrēju lejā. Tur jau viss notika pilnā sparā, jau dega 3 automašīnas. Ugunsdzēsēji un policija jau bija ieradušies,” turpina cietusī.

“Mercedes” nodedzis pilnībā, savukārt aizmugurē esošajai “Škoda” apdega priekša, bet priekšā esošajam “Ford” – aizmugurējā daļa.

Sieviete sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi arī ierakstu, lūdzot atsaukties iespējamos aculieciniekus.

Varbūt ir kāda maza, niecīga iespējiņa, ka kāds var palīdzēt. [..] Zaudējumi gan man, gan vēl 2 šoferīšiem ir lieli un ļoti sāpīgi. Varbūt kāds manījis kādu aizdomīgu personu, automašīnu vai kaut ko, kas palīdzēs mums atrast vainīgo.

Cietusī jau vērsusies arī policijā, taču tur viņai norādījuši, ka pašreiz neesot nekādu pavedienu, lai notikušo atšķetinātu.

Viņa arī norāda, ka pirms tam mēneša laikā uz šīs pašas ielas nodegušas divas citas automašīnas.