Salaspils pagastā izcēlies ugunsgrēks plastmasas pārstrādes uzņēmuma teritorijā

4 komentāri

Salaspils novada Salaspils pagastā uzņēmuma SIA “ALL recycling” teritorijā sestdien aizdegušies atkritumi un divi traktori, noskaidroja aģentūra LETA.

“Firmas.lv” norādīts, ka uzņēmums nodarbojas ar atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecību, kā arī metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecību.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informēja, ka izsaukumu ugunsdzēsēji saņēmuši plkst.13.40.

Notikuma vietā ieradušies 37 ugunsdzēsēji, astoņas autocisternas, vienas autokāpnes.

Patlaban norisinās ugunsgrēka ierobežošanas darbi, bet platība vēl nav zināma.

Apkārtnes iedzīvotājus aicina, jūtot dūmu smaku, aizvērt logus un, ja iespējams, noslēgt ventilāciju.

Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Kristīne Kļaveniece aģentūrai LETA pastāstīja, ka ugunsgrēks izcēlies uzņēmuma “ALL recycling” atkritumu savākšanas laukumā.

Patlaban notikuma vietā strādā VVD inspektors.

Ugunsgrēks izcēlies neilgi pēc tam, kad pret šo uzņēmumu sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par elektronisko iekārtu atkritumu apsaimniekošanas prasību neizpildi, pastāstīja Kļaveniece. Patlaban notiek iespējamo pārkāpumu izmeklēšana.

Viena no Salaspils pilsētas centra iedzīvotājām aģentūrai LETA teica, ka pilsētas centrā dūmu smaka nav sajūtama, bet no uzņēmuma teritorijas redzams neliels dūmu stabs.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “ALL recycling” 70% kapitāldaļu pieder Diānai Zaicevai, bet 30% – Denisam Zaicevam.

Uzņēmums 2018.gadā strādājis ar 4 587 476 eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 14% vairāk nekā pirms gada, un peļņu audzējis par 20% – līdz 921 962 eiro. Finanšu dati par 2019.gadu vēl nav pieejami, bet norādīts, ka uzņēmumā pērn strādāja 23 cilvēki.