Salas novadā šorīt ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

Pievienot komentāru
Salas novadā šorīt ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks
EKRĀNUZŅĒMUMS / DEGPUNKTĀ

Salas novadā šorīt ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ap plkst. 5.25 VUGD saņēma informāciju, ka Salas novadā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva koka ēka, turklāt tās jumts jau bija iebrucis.

Veicot dzēšanas darbus, ēkā tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā.

Patlaban darbs notikuma vietā turpinās.

Pagājušajā naktī VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Notikuma vietā dega neapsaimniekota vienstāva koka ēka 150 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Tāpat vakar saņemts izsaukums uz Amatas novadu, kur divstāvu dzīvojamā mājā vannasistabā dega boilers. No ēkas tika evakuēti septiņi cilvēki. Šoreiz ugunsnelaimi bija izdevies laikus pamanīt dūmu detektora signāla dēļ.

Vēl vakar ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Birzgalē, kur dega angārs. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka angāra jumts un apkures sistēma kopumā 330 kvadrātmetru platībā. Pēc vairākām stundām ugunsgrēks likvidēts.