“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu

Pievienot komentāru
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
DEGPUNKTĀ

Kādā namā Jelgavā notikusi postoša ugunsnelaime. Glābējiem darbu sagādājis neuzmanīgs vīrietis, kurš izdomājis uzsmēķēt dzīvoklī, bet izsmēķi nosviedis kur pagadās.

Vecajā ēkā, kurā pirms postažas dzīvoja trīs ģimenes, šobrīd tuvumā nav ne vienas dzīvas dvēseles, bet mājas ārdurvis aizzīmogotas ar pašvaldības policijas uzlīmēm.

Ugunsgrēks mājai nodarīja nopietnu skādi, pašlaik telpās atrasties nav droši, nav arī nekādu garantiju, ka mājinieki varēs tajā atgriezties. Raidījums “Degpunktā” nejauši sastapa kādu vīrieti, kurš pirms ugunsnelaimes dzīvoja mājā. Viņam, sievai un mazgadīgajiem bērniem nācās evakuēties uz neatgriešanos.

“Sāka degt, paķērām bērnus. Kā sajutām dūmus, uzreiz sākām kliegt kaimiņiem,” stāsta vīrietis.

Ugunsgrēka perēklis atradās otrā stāva dzīvoklī, kur esot dzīvojis kāds klaidonis. Piedūmojums radās gruzdēšanas dēļ, tiek pieļauts, ka nevēlamais kaimiņš bija neuzmanīgs un sadzīves mantu kaudzē iemeta nenodzēstu izsmēķi, un vēlāk aizmiga.

“Sākās ļoti liela panika. Neko nevarēja redzēt, bija melni dūmi,” atminas vīrietis.

Par nelaimei klaidonim un apkārtējiem, vīrieša ieņemtajā dzīvokli jau sen bija atslēgta ūdens padeve, tāpēc pat nebija ne mazāko cerību apslāpēt liesmas pašu spēkiem. Vaininieks nolēma ar savu veselību neriskēt, viņš steigšus pameta māju un aizbēga nezināmā virzienā. Kopš tā brīža neviens viņu nav neredzēja. Uz notikuma vietu atbraukušie ugunsdzēsēji nepilnas pusotras stundas laikā nodzēsa ugunsgrēku. Cietušo incidentā nav.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!