“Sāka sprāgt stikli, viņš ar kaķi sēdēja pie atvērta loga!” Agrā rīta stundā Čiekurkalnā izcēlies ugunsgrēks

0 Komentāru

Trešdien, 29. augustā, Rīgā, Čiekurkalnā kādas piecstāvu mājas iemītniekus modināja nevis pulksteņa zvans, bet gan glābēju sirēnas un dobji klauvējieni durvīs. Kāda vīrieša dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, un pats vaininieks arī guva nopietnus apdegumus, kamēr pārējiem izdevās tikt sveikā cauri.

“Viņš lieto alkoholu jau gadiem. Tā noteikti bija viņa vaina,” stāsta kāda iedzīvotāja.

Tieši šādi ir teju visu Rusova ielas 32. nama iedzīvotāju secinājumi par plkst.6 notikušo ugunsgrēku mājas ceturtajā stāvā. Kāds aptuveni 45 gadus vecs vīrietis, visticamāk, smēķējot gultā, pielaidis tai uguni, un tālāk jau degušas koka mēbeles, tapetes un viss pārējais. Glābējus izsaukusi kāda mājas iedzīvotāja, kura arī steigusi brīdināt apkārtējos. Par to mājinieki viņai saka lielu paldies.

Kamēr iedzīvotāji tikuši ārā pašu spēkiem, ugunsgrēka vaininieku un viņa mājdzīvnieku pa logu pēdējā brīdī izcēluši glābēji.

“Sāka sprāgt stikli, viņš kopā ar kaķi sēdēja virtuvē pie atvērta loga. Ugunsdzēsēji atbrauca, pacēla grozu un savāca viņu no turienes, jo kāpņu telpā ieiet vairs nevarēja, tur bija pilns ar dūmiem,” stāsta kāds mājas iedzīvotājs.

Glābēji ap plkst.8.30 ugunsgrēku likvidēja, bet iedzīvotāji tagad ar bažām gaida kaimiņa atgriešanos no apdegumu centra, jo šāda bēda vīrieti postā neiedzīs. Mājas lielākais dzērājs saņem tā saukto “Černobiļas pensiju”, kas ir samērā liela, un tāpēc viņam vienmēr pietiks nauda alkoholam. Par dzīvokļa remontu, domājams, vīrietis īpaši nesasprings.

0 Komentāru