1 komentārs

Pagājušā gada nogalē Lielvārdē, Dievukalna ielā 8, aizdegās Rutas kundzes privātmāja. Liesmas izcēlās nakts vidū, un, kā tādās reizēs saka, nelaime nenāk brēkdama. Mājinieki notikušajam nebija gatavi. Ne ūdens pa rokai, ne ugunsdzēšamais aparāta, un ugunsdzēsēji – pārdesmit kilometrus tālu.

Pašus mājas saimniekus – Rutas kundzi, viņas meitu un mazmeitu – paglābuši dzīvnieki, kuri pirmie pamanījuši, ka notiek kas nelabs un devuši ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No dažādiem saziedotiem un par pēdējo naudu pirktiem materiāliem tagad māja kā puzle pa gabaliņam salikta un atjaunota tiktāl, lai Rutas kundze te varētu pārlaist ziemu. Meita un mazmeita jumta istabiņā, kur dzīvoja iepriekš, uzturēties vairs nevar, jo bēniņos svilpo vējš. Ugunsnelaimi pārcietis vien senlaicīgs skapis, kas apsūbējis stāv kā piemineklis aizgājušajai godībai.

Materiāliem šobrīd nepieciešami ar trim tūkstošiem eiro – tas ir minimums, ar ko varētu sākt, lai atjaunotu jumtu, kam šobrīd pārvilkta vienkārši plēve. Vēl tikpat liela summa nepieciešama darbaspēka algošanai, taču Rutas kundze būs pateicība pat par mazumiņu, kas ļautu atsākt darbus.

Ja varat palīdzēt Rutai Kvilei un viņas ģimenei, zvaniet uz šobrīd atvērto labdarības tālruni: 90067088. Maksa par zvanu 1 eiro un 42 centi.

Savukārt, ja jums ir iespēja dāvināt būvmateriālus, sazinieties ar labdarības fondu ”Pēc ugunsgrēka” pa tālruni 20110020.

TOP komentāri

  • kurkuls
    0 0 0

    kurkuls

    meitene gulbeninos jelgava strada rimi dzivo jekapili un neko neprasa tas nav parmetums kur talak.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl