1 komentārs

Pagājušā gada nogalē Lielvārdē, Dievukalna ielā 8, aizdegās Rutas kundzes privātmāja. Liesmas izcēlās nakts vidū, un, kā tādās reizēs saka, nelaime nenāk brēkdama. Mājinieki notikušajam nebija gatavi. Ne ūdens pa rokai, ne ugunsdzēšamais aparāta, un ugunsdzēsēji – pārdesmit kilometrus tālu.

Pašus mājas saimniekus – Rutas kundzi, viņas meitu un mazmeitu – paglābuši dzīvnieki, kuri pirmie pamanījuši, ka notiek kas nelabs un devuši ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No dažādiem saziedotiem un par pēdējo naudu pirktiem materiāliem tagad māja kā puzle pa gabaliņam salikta un atjaunota tiktāl, lai Rutas kundze te varētu pārlaist ziemu. Meita un mazmeita jumta istabiņā, kur dzīvoja iepriekš, uzturēties vairs nevar, jo bēniņos svilpo vējš. Ugunsnelaimi pārcietis vien senlaicīgs skapis, kas apsūbējis stāv kā piemineklis aizgājušajai godībai.

Materiāliem šobrīd nepieciešami ar trim tūkstošiem eiro – tas ir minimums, ar ko varētu sākt, lai atjaunotu jumtu, kam šobrīd pārvilkta vienkārši plēve. Vēl tikpat liela summa nepieciešama darbaspēka algošanai, taču Rutas kundze būs pateicība pat par mazumiņu, kas ļautu atsākt darbus.

Ja varat palīdzēt Rutai Kvilei un viņas ģimenei, zvaniet uz šobrīd atvērto labdarības tālruni: 90067088. Maksa par zvanu 1 eiro un 42 centi.

Savukārt, ja jums ir iespēja dāvināt būvmateriālus, sazinieties ar labdarības fondu ”Pēc ugunsgrēka” pa tālruni 20110020.

TOP komentāri

  • kurkuls
    0 0 0

    kurkuls

    meitene gulbeninos jelgava strada rimi dzivo jekapili un neko neprasa tas nav parmetums kur talak.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl