Rundāles novadā nakts laikā ugunsgrēks noposta ģimenes māju

Komentāri

Pirmdien, 5. jūnijā, Rundāles novada Viesturu pagastā uguns nelaime piemeklējusi kādu divstāvu dzīvojamo māju. Liesmas nakts melnumā apņēma teju visu ēkas jumtu 160 kvadrātmetru platībā.

Ja dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsējiem apgrūtinājumi neradās, tad tā nevar teikt par mājas īpašniekiem. Viņi veiksmīgi izkļuva no ēkas pirms glābēju ierašanās, taču tas nepaglāba ēku no smagiem postījumiem. Liesmas pamanītas novēloti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ugunsgrēks likvidēts vien plkst. 7.00, visas dienas garumā mājas īpašnieks kopā ar dēliem ķēries pie teritorijas uzkopšanas, cik daudz šobrīd ļauj ģimenes rocība. Visi ir šokā par notikušo nelaimi un no komentāriem atsakās. Vien atzīst, ka māja ir veca un, iespējams, pie vainas elektroinstalācija.

Šo ēku vairs nepaglābs neviens cits kā vien mājas īpašnieku neatlaidība un darbs, taču citus īpašumus no līdzīgas nelaimes pasargās jau tik daudz pieminētie un aprunātie dūmu detektori. Īpaši situācijās, kurās jūsu nams atrodas vairāku kilometru attālumā no kaimiņu mājās un melnus dūmus apkārtnē pamanīt spēs vien tad, kad, iespējams, jau būs par vēlu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl