Rundāles novadā nakts laikā ugunsgrēks noposta ģimenes māju

Komentāri

Pirmdien, 5. jūnijā, Rundāles novada Viesturu pagastā uguns nelaime piemeklējusi kādu divstāvu dzīvojamo māju. Liesmas nakts melnumā apņēma teju visu ēkas jumtu 160 kvadrātmetru platībā.

Ja dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsējiem apgrūtinājumi neradās, tad tā nevar teikt par mājas īpašniekiem. Viņi veiksmīgi izkļuva no ēkas pirms glābēju ierašanās, taču tas nepaglāba ēku no smagiem postījumiem. Liesmas pamanītas novēloti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī ugunsgrēks likvidēts vien plkst. 7.00, visas dienas garumā mājas īpašnieks kopā ar dēliem ķēries pie teritorijas uzkopšanas, cik daudz šobrīd ļauj ģimenes rocība. Visi ir šokā par notikušo nelaimi un no komentāriem atsakās. Vien atzīst, ka māja ir veca un, iespējams, pie vainas elektroinstalācija.

Šo ēku vairs nepaglābs neviens cits kā vien mājas īpašnieku neatlaidība un darbs, taču citus īpašumus no līdzīgas nelaimes pasargās jau tik daudz pieminētie un aprunātie dūmu detektori. Īpaši situācijās, kurās jūsu nams atrodas vairāku kilometru attālumā no kaimiņu mājās un melnus dūmus apkārtnē pamanīt spēs vien tad, kad, iespējams, jau būs par vēlu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl