“Runā, ka aizdegusies elektroinstalācija”; ugunsgrēkā Čiekurkalnā gājusi bojā sieviete

Pievienot komentāru
“Runā, ka aizdegusies elektroinstalācija”; ugunsgrēkā Čiekurkalnā gājusi bojā sieviete

Čiekurkalnā ap deviņiem vakarā kāda sieviete un viņas kaķis bija aizmiguši, nejūtot, ka blakus istabā sāk sprēgāt elektrības vadi. Apkārtējie gan pamanīja dūmus, izsauca glābējus un cerēja, ka ar kaimiņieni viss būs kārtībā.

Deviņstāvu ēkā Čiekurkalnā jau dienām ilgi nestrādā lifts, un iedzīvotāji ir spiesti kāpt arī uz pēdējo stāvu paši savām kājām. Sašutuši par neērtībām, cilvēki nejutās īsti apmierināti ar dzīves apstākļiem divpadsmitajā namā. Taču salūzušais lifts šodien vietējiem jau šķiet kā nieks. Ap deviņiem vakarā kādas sievietes astotā stāva dzīvoklī izcēlās postošs ugunsgrēks, kas visus pamatīgi nobiedēja.

Kamēr kaimiņi gaidīja pagalmā, ugunsdzēsēji cīnījās ar degošām sadzīves mantām divdesmit kvadrātmetru platībā. Darbs bija grūts, un viens no glābējiem savainojās. Pēc istabu apsekošanas sešdesmit deviņus gadus vecā mitekļa saimniece tika atrasta bez dzīvības pazīmēm. Ēkas iedzīvotāji par to uzzināja salīdzinoši ātri.

“Tā ir mana tante. Runā, ka aizdegusies elektroinstalācija. Ko nu kurš runā, vēl notiek izmeklēšana par īsto iemeslu, bet viņa nomira no tvana gāzes,” stāsta sievietes radiniece.

Mitekļa saimniece bija aizmigusi brīdī, kad elektrības vadi sāka degt. Ugunsdzēsēji uzsver, ka gulošs cilvēks briesmas nejūt un, ja dzīvoklī būtu uzstādīts dūmu detektors, kundze un viņas kaimiņi pamostos ātrāk.