Rumbulā gaišā dienas laikā nodeg vasarnīca

0 Komentāru
Rumbulā gaišā dienas laikā nodeg vasarnīca

Labvakar Degpunktā! Nekad nevar zināt, kas glābējus sagaidīs galā un pat, ja ugunsgrēks pēc ziņotāja vārdiem nav liels, jāsteidzas ir tik un tā. Šodien ugunsgrēkā dārza mājiņā Stopiņu novadā iztika bez upuriem, taču šis notikums glābējiem bija kā labs treniņš citām daudz nopietnākām reizēm. Stāsta Agris Blūmfelds.

Piektdien Rumbulas galā, netālu no dzelzceļa stacijas ”Gaisma”, nomaļā dārza teritorijā īsi pirms pusdienas laika izcēlās ugunsgrēks. Glābēji uz izsaukumu brauca, vadoties pēc dūmiem, jo konkrētas adreses šādām vietām parasti nav.

Kamēr notika dzēšanas darbi, izdevās sastapt kādu vīrieti, kurš apkārtnē novērojis ne vienu vien ugunsgrēku gan vasarā, gan ziemā. Aukstajos mēnešos gan šī parādība esot izteiktāka.

“Oi, te nodedzināja, tas gan bija vasarā. Bija skaists namiņš. Es domāju, ka tie ir ”bomzīši” – sildās, nekas cits tur nevarētu būt. Te nodedzināja, tur tālāk arī. Bezpajumtnieki, kurš gan cits tas varētu būt!” stāsta aculiecinieks Mihails.

Glābējiem šādās reizēs vienmēr jāpārmeklē krāsmatas un arī šoreiz tas izdarīts. Bojāgājušie nav atrasti, arī par cietušajiem ziņu nav.

0 Komentāru