Komentāri
Rīgas līcī aizdedzies tankkuģis; šobrīd ugunsgrēks tiek kontrolēts
Foto: LETA

Ceturtdien, 25. maijā, Rīgas līcī izcēlies ugunsgrēks uz tankkuģa “Zircone”, informē Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) informāciju no Rīgas ostas Kuģu satiksmes dienesta saņēma plkst. 10.52. Dienests informējis, ka Rīgas līcī atrodas tankkuģis “Zircone”, uz kura ir izcēlies ugunsgrēks, un nepieciešama palīdzība. Šobrīd ugunsgrēks tiek kontrolēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MRCC Rīga nekavējoties norīkoja Jūras spēku flotiles krasta apsardzes kuģi KA-09 “Klints” un Gaisa spēku Atbalsta bāzes helikopteru ‘”MI-17″ doties uz notikuma vietu, veikt novērošanu un nepieciešamības gadījumā veikt cilvēku evakuāciju.

Vienlaikus MRCC Rīga pieprasīja Rīgas brīvostas flotei uz notikuma vietu nosūtīt velkoni, uz kura tiks izvietotas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienības ugunsdzēšanas atbalsta sniegšanai.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl