Ugunsgrēkā uz jahtas Rīgā cietuši vairāk nekā 10 cilvēki; starp viņiem arī bērni

Komentāri

Trauksmaina šī pēcpusdiena izvērtusies kādai grupai atpūtnieku, kuri devās braucienā ar katamarānu pa Hapaka grāvi Bolderājā. Katamarāna masts bija tik garš, ka aizķēra elektrības vadus. Cietuši 12 cilvēki.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) negadījums noticis netālu pie Daugavgrīvas šosejas pie Hapaka grāvja, netālu no jahtu piestātnes. Izsaukums saņemts plkst. 16.35. Tiek ziņots, ka jahtas masts aizķēris elektrības vadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieku video redzams – līdzko tika skarta elektrolīnija, masts aizdegās un izcēlās plašs ugunsgrēks uz klāja. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša informē, ka notikuma vietā strādāja deviņas mediķu brigādes.

Fotoreportāža no notikuma vietas

“Traumas ir vērtējamas kā nopietnas. Tie ir plaši ķermeņa apdegumi. Tā kā tika aizķeri elektrības vadi, iespējams, ir arī elektrotraumas. Traumas ir nopietnas. Kopā ir 12 cietušie, no kuriem septiņi – bērni. Visi ir nogādāti slimnīcā,” apliecina NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl