Komentāri

Trauksmaina šī pēcpusdiena izvērtusies kādai grupai atpūtnieku, kuri devās braucienā ar katamarānu pa Hapaka grāvi Bolderājā. Katamarāna masts bija tik garš, ka aizķēra elektrības vadus. Cietuši 12 cilvēki.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) negadījums noticis netālu pie Daugavgrīvas šosejas pie Hapaka grāvja, netālu no jahtu piestātnes. Izsaukums saņemts plkst. 16.35. Tiek ziņots, ka jahtas masts aizķēris elektrības vadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieku video redzams – līdzko tika skarta elektrolīnija, masts aizdegās un izcēlās plašs ugunsgrēks uz klāja. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša informē, ka notikuma vietā strādāja deviņas mediķu brigādes.

Fotoreportāža no notikuma vietas

“Traumas ir vērtējamas kā nopietnas. Tie ir plaši ķermeņa apdegumi. Tā kā tika aizķeri elektrības vadi, iespējams, ir arī elektrotraumas. Traumas ir nopietnas. Kopā ir 12 cietušie, no kuriem septiņi – bērni. Visi ir nogādāti slimnīcā,” apliecina NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl