Rīgā ražošanas telpās izceļas ugunsgrēks; ugunsdrošības signalizācija paglābj no lielas nelaimes

Pievienot komentāru

Ceturtdien ap astoņiem no rīta uz Sarkandaugavu devušās daudzas glābēju autocisternas, lai likvidētu kādā ražošanas ēkā izcēlušos ugunsgrēku. Postaža skārusi kādu noliktavas telpu un sasniegusi 100 kvadrātmetru platību.

Jau no agra rīta privātā teritorijā Patversmes ielā 19, kur atrodas noliktavu telpas un ražotne, vienā no noliktavām izcēlies plašs ugunsgrēks, kas radījis intensīvu piedūmojumu un liesmu izplatīšanās draudus. Objektā nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija, savlaicīgi par atgadījumu ziņojot glābšanas dienestam. Ugunsdzēsējiem bija pieliek lielas pūles lai liesmas savaldītu, jo dzēšanas darbus apgrūtinājuši daudzi faktori.

“Tika konstatēts, ka ir spēcīgs sadūmojums, tā ir bijušās stikla fabrikas rūpnīca, kas šobrīd pārveidota par biroju ēku un noliktavas ēku.  Aizdegšanās bija pirmajā stāvā. pie darbiekārtām. Ugunsdzēsēji, protams, uzreiz pārbaudīja telpas, cilvēki vēl nebija uz darbu atnākuši. Veiksmīgi arī nostrādāja uguns aizsardzības sistēma, taču uguns izplatīšanos veicināja finiera konstrukcijas,” stāsta VUGD 3. daļas vada komandieris Igors Dārziņš.

Adresē ar postažu cīnījās vairāku posteņu ugunsdzēsēj, bet par drošību ap teritoriju gādāja pašvaldības un valsts policisti. Par laimi, mediķu palīdzība šoreiz nebija nepieciešama. Pēc aptuveni pusotru stundu ilgas dzēšanas ugunsgrēku izdevās likvidēt. Kad glābēji aizbraukuši, izdegušās telpas devušies pētīt īpašnieki un policisti.