Rīgā no paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka izglābti deviņi cilvēki

0 Komentāru
Rīgā no paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka izglābti deviņi cilvēki
DĀVIS ŪLANDS, F64

Sestdienas rītā Rīgā no paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka izglābti deviņi cilvēki, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Sestdien ap plkst.5 glābēji saņēma izsaukumu Rīgā, kur paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks bija izcēlies sešstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī. Dzīvoklis 20 kvadrātmetru platībā dega ar atklātu liesmu.

Kā stāstīja Vītola, pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies septiņi cilvēki, bet vēl deviņus, izmantojot skābekļa maskas, no piedūmotās ēkas izveda ugunsdzēsēji. Ugunsgrēkā cietušo nav. Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts aptuveni divu stundu laikā.

Savukārt piektdien ap plkst.18 VUGD saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Cēsīs, kur četrstāvu mājā dega virtuve astoņu kvadrātmetru platībā. Vītola uzsvēra, ka par šo ugunsnelaimi brīdinājis dzīvoklī uzstādītais dūmu detektors.

Ugunsnelaimē cieta cilvēks, kuru glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Glābēji no piedūmotās ēkas evakuēja piecus cilvēkus.

0 Komentāru