Rīgā ar atklātu liesmu dedzis angārs; ugunsgrēkā viens bojāgājušais

Komentāri

Trešdien, 31. maijā, ap plkst. 6.00 Rīgā, Ventspils ielā, tika slēgta satiksme, jo vienā no ceļam piegulošajām teritorijām izcēlies ugunsgrēks. Ar atklātu liesmu dedzis divstāvu mūra angārs, ugunsgrēkā bojā gājis kāds vīrietis.

Ko vīrietis darījis angārā un vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar aizdegšanos teritorijas pieskatītāji neatklāja, vairoties no jebkādām sarunām kameras priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks tika likvidēts pēc plkst. 11.00, un satiksme atjaunota. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, un vīrieša mirstīgās atliekas jau nosūtītas ekspertīzei, tāpat kā angārā atrastie izdedžu paraugi, kas palīdzēs noskaidrot aizdegšanās cēloņus.

Foto! Ventspils ielā aizdedzies angārs

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl