Rīgā ar atklātu liesmu dedzis angārs; ugunsgrēkā viens bojāgājušais

Komentāri

Trešdien, 31. maijā, ap plkst. 6.00 Rīgā, Ventspils ielā, tika slēgta satiksme, jo vienā no ceļam piegulošajām teritorijām izcēlies ugunsgrēks. Ar atklātu liesmu dedzis divstāvu mūra angārs, ugunsgrēkā bojā gājis kāds vīrietis.

Ko vīrietis darījis angārā un vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar aizdegšanos teritorijas pieskatītāji neatklāja, vairoties no jebkādām sarunām kameras priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks tika likvidēts pēc plkst. 11.00, un satiksme atjaunota. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, un vīrieša mirstīgās atliekas jau nosūtītas ekspertīzei, tāpat kā angārā atrastie izdedžu paraugi, kas palīdzēs noskaidrot aizdegšanās cēloņus.

Foto! Ventspils ielā aizdedzies angārs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl