Rīgā aizdedzies taksometrs; soctīklu lietotājus pārsteidz apkārtējo vienaldzība

12 komentāri
Rīgā aizdedzies taksometrs; soctīklu lietotājus pārsteidz apkārtējo vienaldzība

Otrdienas vakarā Rīgā, Miera ielā, kāds aculiecinieks nofilmējis liesmu pārņemtu taksometru. Sociālajos tīklos vēlāk izvietotais nelielais video fragments guvis sava veida nosodījumu.

Kamēr viens no aculieciniekiem pa automašīnas sāna logu filmēja, kā zem taksometra motora pārsega izplatās liesmas un pa spraugām laužas ārā dūmu mutuļi, tikmēr nelaimē nonākušajam autovadītājam garām aizsteidzas visai liels skaits potenciālo palīgu jeb citi autovadītāji.

Vairāki sociālo tīklu lietotāji nekautrējās nosodīt neapstājušos šoferus, sakot, ka “nofilmēt vienmēr ir laiks, bet – ne palīdzēt”. Kāds cits savukārt komentē: “Cik daudzi braucēji, un neviens nepalīdz. Tā nevar darīt!”.

Atsevišķi skatītāji vaino arī video autoru: “Varēji vēl pieskriet klāt un tuvplānā paņemt… būtu palīdzējis labāk!”

Jāpiebilst, ka likums nosaka, – katras automašīnas aprīkojumā ir jābūt ugunsdzēšamajam aparātam. Līdz ar to jebkurš no šoferiem varēja sniegt palīdzību, mēģinot nodzēst izcēlušos ugunsgrēku. Kāds no soctīklu lietotājiem uzreiz gan piebilst, ka ar to šādas liesmas nodzēst neizdotos, tiesa, tas nedrīkstot būt par iemeslu, lai uzgrieztu muguru nelaimē nokļuvušajam taksistam.

Skaties.lv pagaidām nav izdevies sazināties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, lai noskaidrotu, vai ugunsdzēsēji glābēji bija saņēmuši izsaukumu šīs ugunsnelaimes likvidēšanai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme? (@dtp_latvia) on

12 komentāri