Rēzeknē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Komentāri
Rēzeknē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 31. janvāra plkst. 6.30 līdz 1. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 32 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 17.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Atbrīvošanas aleju Rēzeknē, kur deviņstāvu ēkā bija izcēlies stiprs sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka ēkā gruzd koka granulas apmēram 250 m² platībā. Lai nodzēstu ugunsgrēku un pārliecinātos, ka nenotiek gruzdēšana, ugunsdzēsējiem glābējiem visas ēkā esošā granulas ir jāpārkrauj un jāsalej ar ūdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 23.56, un šobrīd turpinās tā likvidācijas darbi.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, krēsls, siena, ārsiena, jumts, elektrības stabs, automašīnas kravas piekabe un sodrēji divu ēku dūmvados.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl