Privātmājas ugunsgrēkā Jūrmalā bojā iet pensionāre ar kustību traucējumiem

0 Komentāru
Privātmājas ugunsgrēkā Jūrmalā bojā iet pensionāre ar kustību traucējumiem

Ceturtdien pēcpusdienā Jūrmalā, Mellužu rajonā, Puķu ielā, izcēlās ugunsgrēks kādā lepnā privātmājā. Neviens pat nevarēja iedomāties, ka notikušais izvērtīsies lielā postā.

Apkārtējo māju iemītnieki pat nebija ievērojuši, ka pie kaimiņiem notiek kas neparasts, un glābēji izsaukti pēdējā brīdī.

Iespaidīgā privātmāja uzliesmojusi ap pusdienlaiku, un uguns pieņēmusies spēkā tik strauji, ka dažu minūšu laikā viss jau liesmojis un ugunsmēles stiepušās vairākus metrus debesīs.

Ugunsgrēkā gājusi bojā 73 gadus veca sieviete, kurai bijuši kustību traucējumi, un, visticamāk, viņai pietrūka spēka, lai evakuētos. Kundze bijusi spriestspējīga, tāpēc kaimiņi ir šokā, ka viņa nav saukusi palīgus.

Šobrīd par traģiskā notikuma cēloņiem vietējie saka – visticamāk, bijuši kādi bojājumi apkures ierīcē. Cita skaidrojuma pagaidām nav. Liesmas esot sākušās bēniņos pie skursteņa un bijušas redzamas pa gabalu.

Pēc liesmu apdzēšanas krāsmatās darbu pārņēmuši policisti. Būs jāveic ekspertīzes, lai saprastu, kas īsti noticis, taču noziedzīgs nodarījums tas, visticamāk, nav.

0 Komentāru