Komentāri

Divu pensionāru ģimene Latgalē – Preiļu pusē Saunas pagastā – pēc postoša ugunsgrēka palikusi bez pajumtes. Lai arī, pateicoties cilvēku atsaucībai un ziedojumiem, neliels kapitāls jaunam atspērienam ir savākts, vēl aizvien sirmgalvjiem ir nepieciešama palīdzība.

Jāņonkulis gadu gaitā savu īpašumu bija saposis tā, lai līdz pēdējai stundiņai viņam un kundzei nebūtu jādomā par problēmām, kas saistītas ar mājokļa uzturēšanu. Tomēr tagad viss jāsāk no nulles, jo liesmas īpašumu postījušas tā, ka tagad Jāņonkulis un viņa kundze ir palikuši bez jumta virs galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja jums ir vēlme ziedot naudas līdzekļus, tad vienu 1,42 eiro jebkurā laikā varat dāvināt ar vienu zvanu pa tālruni 90067088. Lielāku naudas summu ziedojumus katram projektam atsevišķi jūs varat veikt mājaslapā pecugunsgreka.lv.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl