Komentāri

Divu pensionāru ģimene Latgalē – Preiļu pusē Saunas pagastā – pēc postoša ugunsgrēka palikusi bez pajumtes. Lai arī, pateicoties cilvēku atsaucībai un ziedojumiem, neliels kapitāls jaunam atspērienam ir savākts, vēl aizvien sirmgalvjiem ir nepieciešama palīdzība.

Jāņonkulis gadu gaitā savu īpašumu bija saposis tā, lai līdz pēdējai stundiņai viņam un kundzei nebūtu jādomā par problēmām, kas saistītas ar mājokļa uzturēšanu. Tomēr tagad viss jāsāk no nulles, jo liesmas īpašumu postījušas tā, ka tagad Jāņonkulis un viņa kundze ir palikuši bez jumta virs galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja jums ir vēlme ziedot naudas līdzekļus, tad vienu 1,42 eiro jebkurā laikā varat dāvināt ar vienu zvanu pa tālruni 90067088. Lielāku naudas summu ziedojumus katram projektam atsevišķi jūs varat veikt mājaslapā pecugunsgreka.lv.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl