Policija aiztur vīrieti, kurš Grīziņkalnā izraisījis ugunsgrēku

1 komentārs
Policija aiztur vīrieti, kurš Grīziņkalnā izraisījis ugunsgrēku
DEGPUNKTĀ

Ļoti reti policijai izdodas aizturēt ļaunprātīgus dedzinātājus, tomēr pēc pagājušajā nedēļā notikušā ugunsgrēka Rīgā, Grīziņkalnā, izdevies izskaitļot piromānu. Dedzināšanas motīvi ir neskaidri, bet lietas būtību tas nemaina. Vīrietis tiks apsūdzēts tīšā ļaunprātībā.

Zvaigžņu ielas 1. un 3. nama pagalmā pagājušās trešdienas vēlā pēcpusdienā pamestā apsardzes būdā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas strauji izpletās un skāra arī blakus novietoto automašīnu. Vietējie iedzīvotāji bija pārliecināti, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

Iedzīvotāji raidījumam “Degpunktā” apgalvoja, ka redzējuši policiju aizvedam vienu no klaidoņiem uz iecirkni, jo kāds bija nosūdzējis konkrēto vīrieti par nesaprotamām izdarībām ar atklātu liesmu. Otrdien likumsargi atklāj, ka vietējiem bijusi taisnība. Tiešām jau notikuma vietā īstenota aizdomās turamā aizturēšana.

Aizturētais iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem, tomēr 34 gadus vecajam klaidonim pašreiz nav piemērots drošības līdzeklis, kas ierobežotu viņa brīvību.

1 komentārs