Pļavnieku mikrorajonā daudzstāvu mājas pagalmā sadeg četras automašīnas

0 Komentāru

Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, 20. septembra naktī piedzīvots postošs ugunsgrēks – iznīcinātas četras automašīnas. Iedzīvotāji pauž bažas, ka rajonā uzdarbojies kāds huligāns ar dedzināšanas tieksmi, taču policija steidz mierināt, ka bažām nav pamata, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Spēcīgs uzliesmojums un strauja liesmu turpmāka izplatība 20. septembra naktī bija vērojama automašīnu stāvvietā Pļavniekos, Jasmuižas ielas 4. nama pagalmā. Sagaidot rīta gaismu, iedzīvotāji atskārta, ka sadegušas četras automašīnas – divi ”BMW” spēkrati, ”Toyota” un ”KIA” automašīna.

Neatkarīgi no postažas iedzīvotāji slavē ugunsdzēsējus, kas reaģējuši zibenīgi: ”Es guļu, dzirdam kaut kādus sprādzienus, cik es sapratu – riepas sprāga, nepievērsām uzmanību, jo domājām, ka bērni atkal spridzina pirotehniku, pēc tam mana meitene gāja uz virtuvi, atskrēja atpakaļ uz istabu un pateica, ka deg automašīnas. Es pielēcu kājās, uzreiz skatījos, vai nedeg mana [automašīna -red.]. Izskrēju ielā, bet, kamēr skrēju, ugunsdzēsēju vēl nebija. Kad apgāju ap stūri, viņi jau piebrauca.”

Mājas sētniecei ir divas versijas par aizdegšanās iemesliem – vai nu noticis īssavienojums, vai arī vainojami jaunieši, kas naktīs pulcējas basketbola laukumā: ”Uguņošana tur bija, jaunieši tur trokšņo, jau ne pirmo reizi sūdzamies. Atbrauc policija, viņi izklīst un viss.”

Sadegušās sarkanās automašīnas ”KIA” īpašnieks sliecas domāt, ka degšana nav tīšas darbības rezultāts. Drīzāk tehniska ķibele ”Toyota” automašīnas motortelpā: ”Es tā sapratu, ka ”Corollai” vispirms sāka degt kreisie sāni, no tā kreisā sāna aizdegās blakus stāvošais ”BMW” auto, bet, kad pati jau aktīvi “iekūrās”, tad liesmas pārmetās arī uz manu auto, kas stāvēja malā, kreisajā pusē.”

Aleksandrs ir autovadītājs ar lielu stāžu un pirmo reizi mūžā pirms pāris mēnešiem nopircis ”KASKO” polisi. To darījis gan drošības apsvērumu dēļ attiecībā uz satiksmi, jo saskāries ar pārāk daudziem agresīviem braucējiem. Aleksandrs negaidījis, ka apdrošināšana noderēs saistībā ar ugunsgrēku. Un, visticamāk, tiešām tikai ”KASKO” polise var glābt iznīcināto spēkratu īpašniekus, jo vainīgo šajā incidentā, visticamāk, nav.

”Rīgas Ķengaraga iecirknī par šo gadījumu šobrīd ir uzsākta resoriskā pārbaude un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Taču sākotnējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina, ka būtu notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Šobrīd cietušo automašīnu īpašnieki ar iesniegumiem vēršas policijā,” norāda Valsts policijā.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Strīdīga situācija Juglā: Rīgas dome ļauj būvēt problēmātisku žogu

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām