Komentāri

Stāsts par kādu aculiecinieka uzņemtu video, kas internetā atrodams jau vairākas dienas un filmēts Pļavniekos. Materiālā redzams, ka liesmas plosta kādu “Volvo”. Runā gan, ka mašīna nodzēsta tik zibenīgi, ka nekādu lielo skādi uguns tai nav nodarījis.

Darba dienas pievakarē, vienā no Pļavnieku iekšpagalmiem, negaidīti uzliesmojis kāds apvidus auto “Volvo” un tuvējā ugunsdzēsēju depo Krustpils ielā atskanējis trauksmes signāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VUGD norāda , ka šajā gadījumā vīru uzdevums bijis nosargāt arī citu cilvēku īpašumu, tādēļ ar ūdeni aplaistīti arī vairāki apkārt esošie braucamrīki. Tas devis vēlamo rezultātu un pārdesmit minūtes pēc ierašanās notikuma vietā ugunsgrēks veiksmīgi likvidēts un vīri varējuši atgriezties daļā.

Arī vietējie iedzīvotāji min, ka operatīvie dienesti rīkojušies teicami, jo vakaros šeit, viens otram līdzās tiek novietoti simtiem automobiļu. Bail pat iedomāties, kā varētu risināties notikumi, ja uguns netiktu apturēta laikus.

“Viņi ar lauzni atlauza motora pārsegu un uzreiz pielēja tur ar ūdeni. Principā, pēc tam kad auto bija apdzēsts, saimnieks pienāca un pat pamēģināja to pielaist. Nekas traks. Varbūt video tas izskatās briesmīgi, uguns gāžas, bet godīgi sakot, mašīna pat nebija stipri bojāta,” norāda aculiecinieks.

Šajā situācijā no daudz, daudz lielākiem zaudējumiem cilvēkus pasargājis aculiecinieku laicīgi veiktais zvans glābšanas dienestiem. Tādēļ, operatīvo dienestu pārstāvis atgādina – ja redzat kādu nelaimi, nekavējoties zvaniet 112. Nevajadzētu paļauties uz to, ka palīdzība jau izsaukta, vai to izsauks kāds cits.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl