Komentāri

Stāsts par kādu aculiecinieka uzņemtu video, kas internetā atrodams jau vairākas dienas un filmēts Pļavniekos. Materiālā redzams, ka liesmas plosta kādu “Volvo”. Runā gan, ka mašīna nodzēsta tik zibenīgi, ka nekādu lielo skādi uguns tai nav nodarījis.

Darba dienas pievakarē, vienā no Pļavnieku iekšpagalmiem, negaidīti uzliesmojis kāds apvidus auto “Volvo” un tuvējā ugunsdzēsēju depo Krustpils ielā atskanējis trauksmes signāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VUGD norāda , ka šajā gadījumā vīru uzdevums bijis nosargāt arī citu cilvēku īpašumu, tādēļ ar ūdeni aplaistīti arī vairāki apkārt esošie braucamrīki. Tas devis vēlamo rezultātu un pārdesmit minūtes pēc ierašanās notikuma vietā ugunsgrēks veiksmīgi likvidēts un vīri varējuši atgriezties daļā.

Arī vietējie iedzīvotāji min, ka operatīvie dienesti rīkojušies teicami, jo vakaros šeit, viens otram līdzās tiek novietoti simtiem automobiļu. Bail pat iedomāties, kā varētu risināties notikumi, ja uguns netiktu apturēta laikus.

“Viņi ar lauzni atlauza motora pārsegu un uzreiz pielēja tur ar ūdeni. Principā, pēc tam kad auto bija apdzēsts, saimnieks pienāca un pat pamēģināja to pielaist. Nekas traks. Varbūt video tas izskatās briesmīgi, uguns gāžas, bet godīgi sakot, mašīna pat nebija stipri bojāta,” norāda aculiecinieks.

Šajā situācijā no daudz, daudz lielākiem zaudējumiem cilvēkus pasargājis aculiecinieku laicīgi veiktais zvans glābšanas dienestiem. Tādēļ, operatīvo dienestu pārstāvis atgādina – ja redzat kādu nelaimi, nekavējoties zvaniet 112. Nevajadzētu paļauties uz to, ka palīdzība jau izsaukta, vai to izsauks kāds cits.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl