Plašs ugunsgrēks Ventspils pusē atņem mājvietu vairākām ģimenēm

Pievienot komentāru
Plašs ugunsgrēks Ventspils pusē atņem mājvietu vairākām ģimenēm
DEGPUNKTĀ

Plašs ugunsgrēks ceturtdien izpostījis vairāku ģimeņu dzīvokļus Ventspils novada Zūrās. Lai arī glābēji tika izsaukti operatīvi un pirmās ekipāžas ieradās samērā ātri, uguns paspēja paņemt savu tiesu.

Postažas sekas labi manāmas gan no ārpuses, gan apskatot ēkas koplietošanas koridoru. Iznīcināts arī otrā stāvā dzīvoklis, mājas bēniņi un jumts. Vistrakāk šobrīd klājas pirmajā stāvā mītošajiem – viņu telpas ir nopludinātas, uz mitrajām sienām vairs neturas tapetes, no griestiem pil ūdens.

Otrajā stāvā mitinājās kāda jaunā māmiņa ar mazgadīgu bērnu. Sieviete arī izsauca ugunsdzēsējus un steidza evakuēties. Viņai palīdzību sniedza mediķi, bet par bērnu tikmēr parūpējās pašvaldība.

“Cik zinu, atbrauca sociālie un paņēma bērniņu,” bilst vietējā iedzīvotāja.

Ar liesmām glābēji cīnījās divas stundas, bet pēc to apslāpēšanas krāsmatu laistīšanas darbi turpinājās vēl ilgi.

Ugunsgrēkā, par laimi, cietušo nav. Par turpmāko mājas likteni šobrīd mājinieki nelolo nekādas cerības. Visi nama dzīvokļi ir izīrēti, un ļaudis uzskata, ka īpašniekiem nebūs izdevīgi veikt plašus remontdarbus un investēt līdzekļus dzīvokļu un jumta sakopšanai.

Visticamāk, dažiem mājiniekiem drīzumā būs jāmeklē cita pajumte. Par aizdegšanās iemesliem šobrīd versija ir tikai viena – noticis elektrības īssavienojums.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!