Plašā ugunsgrēkā Rīgā dzīvību zaudējis cilvēks un cietis arī ugunsdzēsējs

0 Komentāru
Plašā ugunsgrēkā Rīgā dzīvību zaudējis cilvēks un cietis arī ugunsdzēsējs
Ilustratīvs foto. (OĻESJA SOKOLOVA-GODOVAŅUKA)

Trešdienas rītā izcēlies ugunsgrēks kādā Rīgas dzīvojamajā mājā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka ugunsnelaimē bojā gājis viens cilvēks, bet dzēšanas darbu laikā cietis ugunsdzēsējs.

Plkst. 5.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamajā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu koka dzīvojamā māja pilnā 180 m² platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies divi iedzīvotāji. Veicot dzēšanas darbus, ēkā atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. Dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Plkst. 7.16 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts, un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi. Notikuma vietā strādā 23 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot četras autocisternas un autokāpnes.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 27 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Tāpat pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, papīri, sadzīves mantas, sodrēji ēku dūmvados, kā arī bez uzraudzības uz ieslēgtas plīts atstāts piededzis ēdiens.

0 Komentāru