Pirts ugunsgrēkā Siguldas pusē sadeg sieviete

Komentāri

Siguldas pusē pirmdienas naktī, aizdegoties pirtiņai, gājusi bojā kāda sieviete. Vietējie stāsta, ka viņa nesen apprecējusies, uzsākusi darba gaitas, bet ieradums ar vīru kopā iedzert un uzpīpēt novedis pie traģiska rezultāta.

Kalnabeites ciematiņā netālu no Siguldas ir vietējie dārziņi. Siltā laikā tajos rušinās ciematiņa iedzīvotāji, taču cauru gadu daži dārziņus sauca par mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šeit mitinājās arī bojāgājusī sieviete, kura kopā ar vīru dzīvoja nodegušajā pirtiņā. Dārziņš, tajā uzceltā kūts ēka un pirtiņa piederot vīrieša tēvam. Kad dēls, kurš nelaimes brīdī atradās apcietinājumā, pazaudējis dzīvokli, tēvs ļāvis apmesties dārza teritorijā. Tā kā ikdienā tur gājis visādi, aizdegšanās iemesli varot būt dažādi, stāsta vietējais iedzīvotājs Nauris.

Viņš smaida un stāsta, ka pat īsti nezina, cik bojāgājušajai sievietei bija gadu. Alkoholiskie dzērieni nenākot par labu un padarot tikai vecāku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl