Pirmajās Lieldienās Latvijā dzēsti 12 meža ugunsgrēki

Svētdien, Pirmajās Lieldienās, Latvijā dzēsti vismaz 12 meža ugunsgrēki, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienestā (VMD).

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • janis

    janis

    Šie visi ugunsgrēki ir Latvijas neatņemama sastāvdaļa,ko radījusi pati Latvijas valdība.Nesakoptie lauki,nepļautā zāle un gar nekoptajām pļavām saaugušie krūmi.Meliorācija kā tāda jau nepastāv 30 gadus,kad gar mežmalām rakti un kopti tika grāvji.Mans Tēvs bija Mežtehniķis un es labi atceros kā tika veiksmīgi risināta šī problēma ar ugunsdrošību smirdīgajos PSRS laikos.Ugunsgrēkus mežos bija grūti izraisīt,jo nebija vienkārši šīs nesakoptās vides.Sauso zālīti dezināja visi,bet tā bija pāris cm. augstumā un mežam klāt uguns nemaz netika.Tagad Latvija deg ar katru gadu varenāk.Sauciet akal Baltkrievu helikopterus talkā,jo mums kā tehnikas tam nav tā arī nebūs Armija nodarbojas ar Ādažu spridzināšanu un dedzināšanu.Jālūdz būs Krievijai palīdzību un viņi neatteiks,jo mēs taču esam šiem aiz sēats.Ja kaimiņš sevi svilina,tas arī otram kaimiņam traucē dzīvot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!