Pie skolas aizdegas melns “Mercedes-Benz”; aculiecinieki dzēš liesmas

Komentāri

Piektdienas, 9. decembra, agrā pēcpusdienā Detlava Brantkalna ielā, pie Rīgas Purvciema vidusskolas, risinājušies spraigi notikumi – pie pašām skolas durvīm uzliesmojis kāds melns apvidus auto “Mercedes-Benz”. Tās vadītāju izglābj aculiecinieki!

Lai vismaz līdz brīdim, kamēr palīgā ieradīsies glābēji, apslāpētu liesmas, apkārtējiem nācies izlietot četrus ugunsdzēšamos aparātus, taču nesavtīgie centieni vainagojušies panākumiem, un varētu teikt, ka auto izdevies glābt. Protams, bez servisa apmeklējuma te neiztikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēkrata autovadītājas dzīvesbiedrs stāsta:

Sieva atbrauca uz skolu pēc bērna. Apstājās, izkāpa, un tad no auto sāka nākt dūmi. Viņa noslāpēja mašīnu, bet tā sāka degt. No skolas uzreiz atskrēja sargi, un palīdzēja apdzēst liesmas, kā arī izsauca ugunsdzēsējus. Nekas traks. Visi dzīvi un veseli, tā kā – viss kārtībā.

Kā pierāda šis gadījums, ugunsdzēšamais aparāts tik tiešām var noderēt, tādēļ, nākamreiz ielūkojoties sava auto salonā vai bagāžas nodalījumā, pārbaudiet ugunsdzēšamā aparāta derīguma termiņu. Kāda jēga no sarkanā balona ir vien tad, ja tas ir pilnā darba kārtībā…

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl