Pie lielveikala Pļavniekos nakts aizsegā nodeg “Audi”; aizdomas par tīšu dedzināšanu

3 komentāri
Pie lielveikala Pļavniekos nakts aizsegā nodeg “Audi”; aizdomas par tīšu dedzināšanu

Naktī uz otrdienu, 28. jūliju, kādai Pļavnieku iedzīvotājai – gandrīz acu priekšā – sadega viņas ”Audi A6” spēkrats. Ugunsgrēka sākumu iemūžināja aculiecinieks, un viņa redzētais noderēs arī policijas izmeklētājiem, jo pastāv aizdomas, ka automašīnu nosvilināta tīšuprāt.

Nakts vidū lielveikala stāvvietā Saharova ielā pēkšņi uzliesmoja vieglā automašīna “Audi”, kas bija novietota iepretim daudzstāvu mājai Dzeņu ielā 1. Uguns pārņēma braucamrīka priekšējo daļu, proti, motora pārsegu, un liesmu radītā atblāzma izgaismoja tuvāko apkaimi, piesaistot arī cilvēku uzmanību.

Aculiecinieku uzņemtajās bildēs redzams bīstamā ugunsgrēka sākums. Ļaudis stāsta, ka postaža manīta ap plkst. 3.0o.

”Peugeot” spēkrata īpašniece, kuras braucamrīks neveiksmīgas sagadīšanās dēļ stāvēja blakus degošajam ”Audi”, padalījās ar savu stāstu par piedzīvoto.

stāsta ”Peugeot” automašīnas īpašniece

Es sadzirdēju ugunsdzēsēju mašīnas, ieraudzīju bākugunis. Tā mašīna dega ar atklātu liesmu, ugunsgrēks skāra mūsu mašīnas sānu, proti, durvis, rokturus un tā tālāk. To arī dzēsa. Naktī atbrauca policijas inspektors, kas noformēja protokolu. Mans vīrs sniedza paskaidrojumus.

“Degpunktā”: Vai jūsu automašīna ir remontējama?

Remontējama tā ir, bet bojājumi tur ir nopietni. Mums apdrošināšanas nav, bet es sapratu, ka ”Audi” automašīnas īpašniecei ir KASKO apdrošināšana. Šobrīd mēs risināsim šo jautājumu.

Naktī policijas pārstāvji notikuma vietā piefiksēja negadījuma faktu un devās prom, taču šorīt atgriezās stāvvietā, turklāt līdz ar patruļekipāžu atbrauca arī izmeklētāju brigāde. Visticamāk, tik liela operatīvo dienestu rosība pie ”Audi” vraka bija pamatota, jo tuvumā atrastās pēdas radīja aizdomas par spēkrata tīšu dedzināšanu.

”Audi” īpašniece, kura kameras priekšā par atgadījumu runāt nevēlējās, aizkadrā izteica versiju, ka braucamrīku, greizsirdības mākts, nodedzinājis viņas bijušais dzīvesbiedrs. Pašlaik likumsargi plašus komentārus nesniedz, versiju par veikto noziegumu viņi nedz noliedz, nedz arī apstiprina.